Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Kosmetyki na prezent

~BRUTUS/ niezalogowany
9 kwietnia 2014r. o 8:49
Największa głupota kupować kosmetyki na prezent,a jak ta obdarowana osoba dostanie uczulenia?i co wtedy?wynajmij mamci 3 striptizerów i będzie zadowolona.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~H&B niezalogowany
14 grudnia 2014r. o 20:59
Witam! Chciałbym polecić naszą hurtownie Hair & Beauty przy ulicy piaskowej 14d w Bolesławcu. U nas można kupić profesjonalne linie kosmetyków w cenach niższych niż na allegro.Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12978
#Kukuryku nieaktywny
21 grudnia 2014r. o 9:47
Hylen - jeśli kupuje się co roku po kilka prezentów (święta, urodziny, Dzień Matki) to czasami jednak brak jest pomysłów na prezent.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13521
#ramona88 nieaktywny
29 czerwca 2015r. o 22:18
Kosmetyki są zawsze doskonałym prezentem dla kobiety ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kija niezalogowany
15 października 2015r. o 21:29
Jeśli chodzi o bio, to nawet najlepszy sklep nie zastąpi umiejętności czytania składów. Czasem potrafi być pierdyliard naklejek "eko", a w składzie koszmar ;/ od siebie polecam oleje Alterra (Rossman) do ciała i włosów. Mają porządny skład i działają cuda na MOJEJ skórze. Należy pamiętać, że każdy jest inny i nie wszystko każdemu pasuje...
Albo karta przedpłacona lub gotówka - i niech wybierze sobie sama, co tak naprawdę lubi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~hermionka niezalogowany
3 kwietnia 2016r. o 22:10
Kosmetyki to zawsze dobry pomysł - a przynajmniej ja lubię dostawać kosmetyki. W moim przypadku jednak jest mała szansa, że bliscy nie "trafią", bo jestem wierna jednak marce jeśli chodzi o kosmetyki pielęgnacyjne (patandrub.pl) od lat. Wydaje mi się jednak, że dziś na rynku jest tak wiele opcji, że naprawdę jest z czego wybierać. Zawsze można też szukać czegoś bardziej neutralnego jak balsamy do ciała, zestawy do spa lub takie specjalne zestawy kąpielowe, nie musi to być przecież krem do twarzy czy coś bardziej "dedykowanego". Moim zdaniem to rozwiązanie bezpieczne, praktyczne i idealne dla każdego członka rodziny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ewa niezalogowany
21 kwietnia 2016r. o 18:29
Ja mojej mamie zawsze daję cały kosz kosmetyków naturalnych.Od toniku, przez kremy, peelingi, kule do kąpieli aż po mydła. Cudnie kolorowo ziołowy zestaw. I sama je robię, wiem co jest w składzie, dobieram go do potrzeb jej skóry, sama też pozyskuję zioła do ekstraktów, tłoczę oleje do kremów czy prostymi metodami robię hydrolaty. I w sumie mama bardzo zadowolona, wychodzi zdrowiej i taniej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13633
#lderta nieaktywny
26 kwietnia 2016r. o 11:49
Jakoś nie jestem za kosmetyki, sama nie używam firmowych marek i w sumie ciężko by mi się było wstrzelić z takim prezentem. Ostatnio w marcu byłam u teściowej na imieninach i zrobiliśmy jej zrzutkę na termometr bezdotykowy noncontact z Geratherm. Dostała też jakieś kosmetyki (balsamy, kremy) i wcale jej nie przypadły do gustu. Za to termometr bardzo jej się spodobał, teraz przynajmniej obrośliśmy w piórka w rodzinie, bo jesteśmy wychwalani i zachwalani w całej rodzinie :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza