Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Gdzie można poznać wolną kobietę?

~ja niezalogowany
23 listopada 2013r. o 20:07
Uważam , że przyjdzie taki moment , że sie spotkacie przypadkiem , i to będzie ta właściwa osoba , cierpliwości , i nie pisz tu więcej bo spotkasz tu niemiłe posty na ten temat Zyczę udanego związku , daj sobie czas wspomnisz moje słowa pozdrawiam,,, :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
23 listopada 2013r. o 20:12
AAAA to to w porządku.To styl psora Capitanosssa.Ja nie Fiem :|


Dopisane 23.11.2013r. o godz. 20:12:

~ja napisał(a): i nie pisz tu więcej bo spotkasz tu niemiłe posty na ten temat

A czemu tak? :|

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4668
#Anonim4668 nieaktywny
23 listopada 2013r. o 20:18
zaczynam milczeć...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
23 listopada 2013r. o 20:28
ja też :|

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7878
#ojciec nieaktywny
23 listopada 2013r. o 20:38
capitanosss napisał(a):
ojciec napisał(a): Trochę własnej inwencji, a nie na łatwiznę i pytać na forum. Czasem stojąc w kolejce do kasy sklepowej można znaleźć przyszłą żonę, wystarczy zagadać, pomóc przy pakowaniu, miło się uśmiechnąć...i jeśli nie stoi obok mąż( który może ci obić co nieco), to kto wie... zaprosisz na kawę i ...resztę dopisze życie. Powodzenia w szukaniu.


....proponuje zacząć od najbliższej sąsiadki....może poprzebierać ziemniaki w piwnicy,poszkrobać marchefke do niedzielnego rosolku,kota wyczesać..itd....a nóż cosik zaiskrzy...

złośliwy jesteś...ale czemu nie? jeśli to da jakiś efekt... może sąsiadka boi się noże i potrzebuje wsparcia w kuchni, to jest szansa na coś więcej niż tylko obiadek we dwoje...hehehe...pozdro.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
23 listopada 2013r. o 20:53
grzeczny rzekł :|

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11202
#Anonim11202 nieaktywny
23 listopada 2013r. o 20:54
Zacznijcie się teraz chamy licytować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
23 listopada 2013r. o 21:02
Tak jest panie. :|

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMAMrowka zaprasza