Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
I co nam po wojewodzie?
670
ramaj
29 listopada 2013r. o 8:28
.............Każdy, kto ma choć odrobinę wyobraźni, wie co stanie się z naszym miastem za lat kilka, jeśli w czas taka nowa „przeprawa’ nie powstanie…


A co sie stanie?Czyżby jego stan techniczny groził wyłaczeniem z eksploatacji - jeżeli tak to faktycznie potrzebny nowy.W innym przypadku po co nam trzeci most? Od czasu uruchomienia autostrady nie ma problemów z płynnością.
Jeżeli chodzi o inwestycje drogowe to osobiście uważam,ze błędem było nie zrobienie wjazdu/zjazdu na A4 z drogi na Kliczków.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Malkon niezalogowany
29 listopada 2013r. o 9:49
Do ramaja Gdyby zrobiono zjazd z czwórki na droge prowadzącą z Bolca do Kliczkowa to wówczas niezbędnym byłoby zbudowanie mostu i skrzyżowania zapewniającego płynność przejazdu w kierunku miasta. Na chwilę obecną, a mam takie wrażenie, że tak władze miasta jak też i powiatu albo nie myślą perspektywicznie albo nie chce im się walczyć o zwiększenie sprawności komunikacyjnej w mieście. Dlaczego nie realizuje się budowy obwodnicy miasta na kierunku Zielona Góra Jelenia Góra? Nie cieszę się, że z naszego powiatu może ktoś być wojewodą. Już mieliśmy z bolesławca wicewojewodę i co zyskaliśmy, nic. Chyba, że chcemy się prestiżowo poczuć lepiej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~patałachy niezalogowany
29 listopada 2013r. o 12:38
Patałachy zlecają inwestycję w naszym mieście i patałachy są wykonawcami, wystarczy spojrzeć na te "nowe" drogi to aż żal d... ściska.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 listopada 2013r. o 14:57
Nowy most? A po co?
Postawi się znak że pojazdom o pewnej masie nie można na niego wjechać i problem się rozwiąże. Najtańszy i najprostszy sposób. A dla osobówek jest w sam raz i nic nie trzeba remontować.
Tir zjedzie sobie w Łące z autostrady i pojedzie do Jeleniej. Nowy most nikomu nie jest potrzebny a kilka znaków niewiele kosztuje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~elvis niezalogowany
29 listopada 2013r. o 21:20
Wg mnie te wysepki to nic innego jak skanalizowanie ruchu...a dlatego tak niedbale aby wymusic przejscie przez pasy a nie "jak kto chce"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
29 listopada 2013r. o 22:18
„Listopad to wyjątkowo paskudny miesiąc. Skończyła się bezpowrotnie piękna, pełna kolorów i w miarę pogodna jesień (taka, jaka była jeszcze końcem października), a rozpanoszyły się na całego: zimno, plucha, wilgoć i niemal niekończąca się ciemność (choćby taka jak dziś – od rana do zmroku „ ponurochmurność)…”

Boletusie, jesteś bardzo pesymistycznie nastawiony do życia.
Listopad to piękny miesiąc, jak każdy w całym roku, trzeba tylko odkryć jego uroki. Ty ich nie widzisz, to smutne. Gorzej, ludzie jakby podświadomie Ciebie słuchali i na potwierdzenie tego ubierają na siebie ponure kolorystycznie ubrania. Sami dodatkowo się dołują w ten sposób. Na szczęście jest ich niewielu, bo obserwuję mnóstwo optymistycznie nastawionych i KOLOROWO ubranych cudownych człeków, którym ciemność i szarzyzna niestraszne. Mało tego, ostatnio usłyszałam pytanie i z radością odpowiedziałam na nie twierdząco. Dotyczyło przedłużania życia śmiechem. Pytający po mojej odpowiedzi stwierdził, że jest nieśmiertelny. Coś pięknego !
Listopad to piękny miesiąc. W lesie pachnie grzybami, wśród brązów i szarości cieszy oko żywa zieleń mchów. Nastraja pozytywnie biała kora brzóz i wzmacnia zdrowie aromat sosnowych lub świerkowych igieł. Nie wspomnę o romantycznie powiewających żółtych i czerwonych listkach, na usianych kroplami życiodajnej wody, pojedynczych gałązkach buków, brzóz i wielu innych pięknych polskich drzew. Wiem o tym, bo byłam parę dni temu i napawałam się pięknem tego najdoskonalszego ekosystemu.

„Ludzie chodzą zakutani w swoje płaszcze, kurtki, czapki i szaliki, głowy opuszczone w dół, nosy na kwintę; wszyscy jacyś ponurzy, poirytowani, a często do tego jeszcze przeziębieni i zasmarkani.”


O ubraniach wspomniałam powyżej. Zasmarkania i przeziębień wcale nie jest tak dużo, jak mogłoby być. Jest normalnie i spokojnie. Kto jednak nie dba o siebie, cierpi na brak powonienia i zaczerwienienie oczu, spowodowane katarem.


„ Na dodatek dookoła nie tylko szarość i ponurość, ale też jakaś apatia i lekka beznadzieja, unosząca się wokół niczym mgła… No bo, powiedzcie sami, co takiego dobrego, podnoszącego na duchu, dzieje się w tej chwili wokół nas? Ja nic takiego nie znajduję, niestety…”


Wcale nie dziwię się Tobie, że tak napisałeś. Skoro nie dostrzegasz piękna otaczającego Ciebie świata, ludzi, których spotykasz na co dzień. To również jest bardzo smutne.
Jaka apatia, beznadzieja ? Heh…
Mgła… coś wspaniałego u nas w Polsce. Nie jest bowiem zabójcza, jak angielska. I z pewnością kobiety powinny się nią cieszyć, bo poprawia ich urodę. Jest ponadto romantyczna i… niestety kojarzy mi się jednak z Anglią i grasującym w niej Kubą R… ;) To tajemnicze i wywołuje dreszczyk emocji.
Wiele dobrego dzieje się wokół nas, trzeba to jednak umieć zobaczyć. Sercem, oczami, nie tylko wyobraźni. Bardzo mi przykro, że nie znajdujesz tego w swoim życiu codziennym.


„Ale popatrzmy. Najpierw polityka.”


No właśnie… najpierw polityka ! Tu już nic nie napiszę, bo polityki nie cierpię i odsuwam ją na najdalszy plan. Nie oznacza to jednak, że nie martwi mnie los mojej Ojczyzny.


Pozdrawiam Cię Boletusie i życzę wielu wspaniałych, kolorowych przez cały rok szczęśliwych dni.
:)

PS.1. Nie uważam żeby pan prezydent P.R. był „wojowniczy z natury”.

PS.2. Święta, to już całkiem „inna bajka”. Cudowna, pełna szczęścia i miłości oraz bardzo, bardzo doniosła !

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~fanboletusa niezalogowany
30 listopada 2013r. o 12:33
ot się napisała:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 listopada 2013r. o 13:59
magnum44 napisał(a): „Listopad to wyjątkowo paskudny miesiąc. ...


Następne posty pisz na rolce papieru taoletowego. Tam będziesz miał jeszcze więcej miejsca. :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza