Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
BolecFORUM Nowy temat

Znieczulica w Policji !!

~ niezalogowany
30 listopada 2013r. o 20:51
~KTOŚ napisał(a): no właśnie ja też nie widziałem żadnej informacji ... w radio !!!!!!!


POPATRZ dobrze może coś zobaczysz w radio! :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
30 listopada 2013r. o 21:03
A ja mam pytanie z innej beczki: jesli dochodzi do kolizji ze zwierzęciem (i nie ważne,czy to pies,czy sarna,czy łoś) to w policji nie mają jakiegoś dyzurnego weterynarza?
Załózmy:mają hasło,że za Kozłowem doszło do potrącenia dzika , to jak to wygląda?
Policja jest na miejscu,zabezpiecza miejsce zdarzenia i...kto szuka weterynarza? Policja? Kierowca?Kto?

Bo jak pieprzne jakiegoś burka,czy inną sarnę co wyskoczy pod me koła to gdzie mamdzwonić?
Numeru do weterynarzy jak i do koła łowieckiego nie mam,co mam zrobić z tym fantem?

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ON niezalogowany
30 listopada 2013r. o 21:10
jak to twój pies łosiu to trzeba było go na smyczy trzymać, szkoda że mandatu nie dostałeś!!!!!

parę lat temu do Lubania jechała rodzina. Mąż chcąc ominać psa wpadł w poślizg wylądował na drzewie i zabił żonę.


jeszcze tego brakowało abym psa czy kota przejechał i wzywal pomocy, niech leży i zdycha - skoro właściciel się nim nie opiekuję

DO MODERATORA- ZAMKNĄĆ TEMAT BO TO JAKIEŚ GŁUPOTY SĄ.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
30 listopada 2013r. o 21:33
~ napisał(a): NIE WIDZIAŁEM JESZCZE TEJ INFORMACJI W TVN24 ? CZY JUŻ TAM DZWONIŁEŚ ????


~KTOŚ napisał(a): no właśnie ja też nie widziałem żadnej informacji w telewizji czy w radio !!!!!!!

jak już wybrałeś nr na policję to było do tvn zadzwonić :*


~ON napisał(a): jeszcze tego brakowało abym psa czy kota przejechał i wzywal pomocy, niech leży i zdycha - skoro właściciel się nim nie opiekuję


Pewnie kolejny policjant IP: 213.158.217.*** : ). Limit wypisywania bzdur na forum już wyczerpałeś.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 listopada 2013r. o 21:36
~ON napisał(a): jeszcze tego brakowało abym psa czy kota przejechał i wzywal pomocy, niech leży i zdycha - skoro właściciel się nim nie opiekuję


Tym, my ludzie różnimy się od ciebie ośle, że wzywamy! :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 listopada 2013r. o 23:09
Ludzie głupieją hurtowo a mądrzeją detalicznie.Amen
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 listopada 2013r. o 23:10
Ludzie głupieją hurtowo a mądrzeją detalicznie.Amen
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~duszek babci niezalogowany
1 grudnia 2013r. o 0:44
skorn napisał(a): Policja ma ważniejsze rzeczy do roboty, np. jeżdżenie wkoło bolesławieckiego ratusza.
Nooo... :> jestem ciekaw co ty robisz w wolnym czasie : spacerujesz po lesie czy może do kościoła na jakąś modlitwę idziesz :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza