Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Fachowiec od ogrzewania

11594
#byte nieaktywny
3 grudnia 2013r. o 13:15
Jestem ze Zgorzelca i jako przedstawiciel wspólnoty mieszkaniowej szukam solidnej firmy zajmującej się ogrzewaniem, która podejmie się oceny stanu instalacji CO w naszym bloku. Znacie kogoś fachowego?

Sam znalazłem firmę "Delta", ale nie wiem co są warci.

Będę wdzięczny za komentarze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 grudnia 2013r. o 18:10
ARTEZ jest chyba lepszy i z tego co wiem robią takie rzeczy dla wspólnot i ZGM-u.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 grudnia 2013r. o 20:50
Też tak bym chciał.Tylko nie wiem czy bym zdzierżył. Ale ....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 grudnia 2013r. o 21:14
Nie znam firmy Delta, ale tego typu rzeczami w naszej wspólnocie zajmuje się wspomniana już firma ARTEZ.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12065
#ufooludek nieaktywny
18 lipca 2014r. o 10:42
Ja całe ogrzewanie kładłem z http://www.sjsgroup.pl/. To było kilka lat temu i do dziś jestem zadowolony, mimo że trochę się najeździłem. Generalnie warto mieć kogoś z polecenia. Ja podpytałem np. szwagra, który trochę robił w ogrzewaniu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Maggie niezalogowany
3 stycznia 2015r. o 22:08
Polecam firmę Artez, Panowie są naprawdę rzetelni. Ich upór w poszukiwaniu problemu z moim C.O. (czyt. poprawianie po "fachowcach") i doprowadzeniu całości do poprawnego funkcjonowania jest godny polecenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12424
#bnm nieaktywny
4 stycznia 2015r. o 0:17
~Maggie napisał(a): Polecam firmę Artez, Panowie są naprawdę rzetelni. Ich upór w poszukiwaniu problemu z moim C.O. (czyt. poprawianie po "fachowcach") i doprowadzeniu całości do poprawnego funkcjonowania jest godny polecenia.

U mnie "robił fachowiec " , który pracuje na etacie w tej firmie (pracował popołudniami). Najpierw sam po sobie musiał poprawiać , później wcale się nie pojawił i to po nim trzeba było poprawiać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~niezadowolony niezalogowany
4 stycznia 2015r. o 9:05
Nie polecam fachowca z Kraszowic Jacka Różnickiego. U mnie po dwóch latach jak zrobił ogrzewanie, wszystko poszło do wymiany. Ogrzewanie centralne, grzejniki źle podłączone zasilanie- na odwrót. A w czasie montażu materiał znikał w niewyjaśnionych okolicznościach. Po prostu nie polecam - partacz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza