Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Ochrzczenie dziecka, gdy rodzice nie mają ślubu.

~GFGF niezalogowany
8 grudnia 2013r. o 12:24
Nie przyszło wam kiedykolwiek do głowy,że Bóg tak naprawde chce miłości,pokoju,wychowania potomstwa w wierze i co najważniejsze wiary...
A nie kościołów,księży pedofili,sakramentów itp.itd.
Ja np. wierze w Tego na górze a nie tych przebierańców i jak narazie same dobre rzeczy mnie w życiu spotykają... :) :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11202
#Anonim11202 nieaktywny
8 grudnia 2013r. o 13:05
~Z.W napisał(a): Witam obecna religia i msze prowadzone przez księży to , nie to samo co było w czasach Pana Jezusa.

Jak wyglądały msze za Jezusa? Coś mi świta, że za dużo to ich nie było. :) :) :D :D :D ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 grudnia 2013r. o 13:10
~GFGF napisał(a):
Ja np. wierze w Tego na górze


Tylko ci się zdaje, że wierzysz. Wiara to wypełnianie woli Pana. Bez sakramentów tej woli nie wypełniasz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~GFGF niezalogowany
8 grudnia 2013r. o 13:20
Kto Ci powiedział że sakramenty to wola Pana...
Zapewne nie usłyszałeś tego od Pana właśnie...
Więc zachodzi teraz pytanie:skąd ta pewność??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 grudnia 2013r. o 13:36
~GFGF napisał(a): Kto Ci powiedział że sakramenty to wola Pana...
Zapewne nie usłyszałeś tego od Pana właśnie...
Więc zachodzi teraz pytanie:skąd ta pewność??


Czytaj Biblie to się dowiesz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
8 grudnia 2013r. o 15:54
~ck napisał(a):
kc napisał(a): Mam nadzieję, że tych rad powyżej nie udzielali katolicy, bo trochę wstyd : ).


najlepszy , najmądrzejszy i najśliczniejszy....


to prawda...

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zacofany moher niezalogowany
8 grudnia 2013r. o 15:56
~ napisał(a): Witam mam pytnie czy ktoś sie orientuje który ksiądz w bolesłwcu ochrzci bez problemu jesli rodzice nie maja ślubu

O chrzest dla dziecka występują Rodzice. Prosząc o katolicki chrzest, Rodzice zobowiązują się do wychowania dziecka w wierze. Jak chcecie to zrobić nie przestrzegając reguł? Naprawdę Wam się wydaje, że dziecko wychowywane w warunkach "co innego słyszę, co innego widzę" nie zobaczy fałszu?
Jeśli nie chcecie żyć po katolicku - nie udawajcie. To będzie lepsze dla dziecka, niż fałszywy chrzest.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Franciszek niezalogowany
8 grudnia 2013r. o 17:40
Czyżby w Bolesławcu było jeszcze średniowiecze i były problemy z ochrzszczeniem nieślubnego dziecka? Co takie dziecko jest winne.A może tak w Żeliszowie ? :) :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza