Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

TAURON - promocja

~nie cierpię TAURONA niezalogowany
9 grudnia 2013r. o 11:47
Od około roku czasu otrzymuję -niestety dość regularnie- od Tauron Polska Energia telefony z propozycją skorzystania z promocji lojalnościowej (ja mam podpisać z nimi umowę a oni obiecują niezmienność cen przez jakiś tam czas o ile db pamiętam 2 lata). Dzwonili do mnie również dzisiaj po raz kolejny - w sumie już jakiś 18! raz! mimo, iż ja za każdym razem ucinam rozmowę, mówiąc, że NIE JESTEM ZAINTERESOWANA. Zgłaszałam swoją decyzję, w Biurze obsługi klienta w Bolesławcu przy Łokietka, Pani zapisała tę informację w tym ich systemie i co? i po co? skoro nadal NAMOLNI, BEZCZELNI dzwonią do mnie z tym samym co zwykle tekstem, że dzwonią w sprawie licznika... podając adres licznika, która, który należy do mnie, tam gdzie prowadzę działalność, płacąc przy tym rachunki rzędu tylko ok 50 zł na m-c! a oni cały czas mają dla mnie ofertę!!! Te telefony doprowadzają mnie już do szału, dlatego postanowiłam napisać o tym na forum. Poradźcie, co zrobić, aby te towarzystwo wreszcie się ode mnie odczepiło i nie zajmowało mojego czasu w pracy?! a przede wszystkim nie psuło humoru, bo ten Tauron to jakaś kpina i niepoważna firma. Zeszłym razem baba była tak bezczelna, że powiedziała mi, że zadzwonią jeszcze raz... pytam po jaką cholerę?! i jak to świadczy o tej firmie???!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 grudnia 2013r. o 17:35
poprostu olewaj to nie jestem zainteresowana i do widzenia tyle w tej sprawie chyba mozesz odłozyc słuchawke nie musisz biadolic im tam tez masz problem zeby ludzie mieli takie problemy to by był pikus :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~- niezalogowany
9 grudnia 2013r. o 20:33
Według mnie warto skorzystać z promocji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~XYZ niezalogowany
9 grudnia 2013r. o 20:59
~nie cierpię TAURONA napisał(a): Od około roku czasu otrzymuję -niestety dość regularnie- od Tauron Polska Energia telefony z propozycją skorzystania z promocji lojalnościowej (ja mam podpisać z nimi umowę a oni obiecują niezmienność cen przez jakiś tam czas o ile db pamiętam 2 lata). Dzwonili do mnie również dzisiaj po raz kolejny - w sumie już jakiś 18! raz! mimo, iż ja za każdym razem ucinam rozmowę, mówiąc, że NIE JESTEM ZAINTERESOWANA. Zgłaszałam swoją decyzję, w Biurze obsługi klienta w Bolesławcu przy Łokietka, Pani zapisała tę informację w tym ich systemie i co? i po co? skoro nadal NAMOLNI, BEZCZELNI dzwonią do mnie z tym samym co zwykle tekstem, że dzwonią w sprawie licznika... podając adres licznika, która, który należy do mnie, tam gdzie prowadzę działalność, płacąc przy tym rachunki rzędu tylko ok 50 zł na m-c! a oni cały czas mają dla mnie ofertę!!! Te telefony doprowadzają mnie już do szału, dlatego postanowiłam napisać o tym na forum. Poradźcie, co zrobić, aby te towarzystwo wreszcie się ode mnie odczepiło i nie zajmowało mojego czasu w pracy?! a przede wszystkim nie psuło humoru, bo ten Tauron to jakaś kpina i niepoważna firma. Zeszłym razem baba była tak bezczelna, że powiedziała mi, że zadzwonią jeszcze raz... pytam po jaką cholerę?! i jak to świadczy o tej firmie???!!!
Ja w telefonie mam taką opcję dodaj do blokowanych i po kłopocie :] :].
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~uwodziciel niezalogowany
9 grudnia 2013r. o 23:49
a ja zaproponowałam pani która do mnie tez wydzwania umówienie się na cherbatke i pobzykanie się nawzajem, pani powiedziała ze przemysli sprawę i oddzwoni ... w końcu jak prad to bzyczy racja ??? bzzzzzzzzzz bzzzzzzzzz bzzzzzzzzz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~odp niezalogowany
10 grudnia 2013r. o 14:26
~XYZ napisał(a): w telefonie mam taką opcję dodaj do blokowanych i po kłopocie :] :].


NIe mam co zablokowac, za kazdym razem dzwonią z innego nr bo dzwoni za kazdym razem inna osoba, a wrerwa mnie, ze po raz 18 powtarzam, zenie jestem zainteresowana a gnoje do mnie dalej dzwonią. Dzwonią na tel. firmowy, przeszkadzając w pracy.

Zmoderowano 10.12.2013 godz.19:19 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6894
#omo nieaktywny
13 grudnia 2013r. o 21:12
A telefony z banków Was nie denerwują? Albo ankiety? A infolinie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
24 lutego 2014r. o 10:29
Byłam ponownie w BOK w Tauronie. Poprosiłam o to by przestano do mnie dziwnic, bo nie jestestem zainteresowana ich promocją. Pani dała mi do wypełnienia wniosek aby nr firmowy został usunięty. Myślałam, że wreszcie będzie spokoj, ale niestety nie DZISIAJ zadzwoniła znowu do mnie namolna baba, bo inaczej tego nie określę i zaczyna swoją formułkę, czy rozmawiam z osoba decyzyjna w firmie... Co co za żenada! A ona, na moją informcję, że ma mój nr w bazie. Po co w takim razie istnieje ten BOK na Łokietka? Za każdym razem ten żenujący tauton dzwoni z innego numeru, więc nie mam możliwości blokady numeru. Ewidentne nękanie i wkurzanie. Porażka nie firma.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza