Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Skrzyżowania z problemami

5134
#TOjsienka nieaktywny
22 stycznia 2014r. o 16:56
No ja napiszę......siema marudy

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Acha niezalogowany
26 stycznia 2014r. o 1:26
Jaki był na ul. Tamka kiedyś znak z pierwszeństwem? Łamanym po łuku? Po łuku? :>
[img=1390695974_1ul81ze.gif]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~dziadek z peerelu niezalogowany
26 stycznia 2014r. o 3:18
~Acha napisał(a): Jaki był na ul. Tamka kiedyś znak z pierwszeństwem?

skrzyżowanie dróg równorzędnych z pierwszeństwem od ogrodowej ale ze stopem od tamka. pamiętam te czasy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 stycznia 2014r. o 15:57
Dziadek, dobre, kiedy to było? :> Chodzi, raczej o jaki znak był na ul. Tamka? (...)

Zmoderowano 26.01.2014 godz.19:18 - powód: wstaw fotkę znaku , zamiast "kilometrowy" link (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
116
#moderator nieaktywny
26 stycznia 2014r. o 19:19
Stronę wcześniej , jest pokazane , jaki to był znak.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~lama80 niezalogowany
26 stycznia 2014r. o 22:03
~Tryk napisał(a):
~ napisał(a): Skoro nie włączasz kierunkowskazu jadąc od strony Tamka w stronę Ogrodowej to pewnie nie robisz tego też jadąc od Ogrodowej w stronę Tamka!? :>
Tak? :>
Tak, gdyż uważam, że włączając kierunkowskaz prawy sygnalizuję skręt w kierunku dworca PKP, a lewy - w Daszyńskiego :] nieprawdaż ??


ja też nie wlanczam kierunku skrecajac z tamka w ogrodowa ponieważ jade prosto jadac ulica tamka niema oznakowania i traktuje ulice tamka ogrodowa za glowna ulice i niech ktos mi udowodni że jestam ine oznakowanie a nie jestem miejscowy tylko czesto tu jestem ale wlanczam kierunek w lewo w kierunku pkp bo wykonuje manewr skretu :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~lama nie pitol niezalogowany
26 stycznia 2014r. o 22:32
~lama80 napisał(a):
ja też nie wlanczam kierunku skrecajac z tamka w ogrodowa ponieważ jade prosto jadac ulica tamka niema oznakowania i traktuje ulice tamka ogrodowa za glowna ulice i niech ktos mi udowodni że jestam ine oznakowanie ...
masz :] foto dzięki google mapy[img=1390771956_a0iekd0.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~lama nie pitol niezalogowany
26 stycznia 2014r. o 22:39
po to oprócz pionowych są również poziome znaki :]
foto z google mapy[img=1390772355_6ge44i1.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego