Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Kierowco który uszkodziłeś auto

~właścicielka uszkodzonego auta niezalogowany
17 grudnia 2013r. o 17:36
Szanowny kierowco, który w niedzielę 15 grudnia ok godz.14.00 na parkingu przy Carreforze uszkodziłeś czerwoną mazdę- należałoby mieć na tyle odwagi aby zaczekać na właściciela lub chociaż zostawić kartkę z nr telefonu a nie jak tchórz uciekać! Za skutki swojego postępowania trzeba ponosić odpowiedzialność! Skoro jesteś kierowcą to odpowiadaj za to co robisz bo nigdy nie wiesz co Ciebie może spotkać!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 grudnia 2013r. o 22:45
w Polsce nikt za nic nie odpowiada tak wiec licz na siebie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
17 grudnia 2013r. o 23:03
niestety, kto zostanie by na tym stracic, raz stracimy, raz sami nawiejemy. skazani na ac jestesmy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3045
#WujekSamoZlo nieaktywny
18 grudnia 2013r. o 9:47
~mir.ko napisał(a): niestety, kto zostanie by na tym stracic, raz stracimy, raz sami nawiejemy. skazani na ac jestesmy.


Nieprawda. Od tego jest OC sprawcy.

Właśnie po to OBOWIĄZKOWO opłaca składke OC, żeby w podobnych sytuacjach nie ponosić kosztów. AC jest GŁÓWNIE od szkód wyrządzonych przez samego siebie lub wypadki nie zawinione przez nikogo (pomijam warianty kradziezowe).

AC nie jest (nie powinno być) od tego, żeby pokrywać szkody wyrządzone przez innych, nieodpowiedzialnych uzytkownikow dróg.


Mam nadzieję, że ktoś cos widział i sprawca się odnajdzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bialakawa niezalogowany
18 grudnia 2013r. o 10:09
Co z tego ze kierowcy maja oc jak boja sie ze przy zgloszeniu szkody w nastepnym roku beda mieli kosmiczne stawki, to taki woli uciec.
Ja bym radzila sprawe zglosic na policje niech policja go sciga przeciez przy sklepie na 100% jest jakis monitoring popros zeby policja w ochornie sprawdzila moze to pomoze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 grudnia 2013r. o 10:31
~bialakawa napisał(a): Co z tego ze kierowcy maja oc jak boja sie ze przy zgloszeniu szkody w nastepnym roku beda mieli kosmiczne stawki, to taki woli uciec.
Ja bym radzila sprawe zglosic na policje niech policja go sciga przeciez przy sklepie na 100% jest jakis monitoring popros zeby policja w ochornie sprawdzila moze to pomoze


nie kosmiczne stawki tylko wzrosnie im okolo 10 % oc - wiec nie wiem jaki jest sens nawiewac i robic poszkodowanemu znacznie wieksze koszta. po to jest oc a ludzie sa jacy sa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6331
#j nieaktywny
18 grudnia 2013r. o 10:45
Są na pewno kamery skierowane na parking wystarczy podejść do ochrony obiektu i oni przeglądną nagrania z tego dnia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8507
#aga2 nieaktywny
18 grudnia 2013r. o 10:56
~ napisał(a):
~bialakawa napisał(a): Co z tego ze kierowcy maja oc jak boja sie ze przy zgloszeniu szkody w nastepnym roku beda mieli kosmiczne stawki, to taki woli uciec.
Ja bym radzila sprawe zglosic na policje niech policja go sciga przeciez przy sklepie na 100% jest jakis monitoring popros zeby policja w ochornie sprawdzila moze to pomoze


nie kosmiczne stawki tylko wzrosnie im okolo 10 % oc - wiec nie wiem jaki jest sens nawiewac i robic poszkodowanemu znacznie wieksze koszta. po to jest oc a ludzie sa jacy sa.

W PZU zapłaciłam coś koło 50zł rocznie i w razie kolizji nie zabierają żadnych zniżek w OC :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.