Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Najważniejsze wydarzenie roku 2013

~mocny niezalogowany
31 grudnia 2013r. o 10:52
odejście Kaspera z PełO :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11222
#Amnesty nieaktywny
31 grudnia 2013r. o 12:32
Smutne miasto i taka sama smutna ,,lista najważniejszych wydarzeń".
Zastanówcie się włodarze , co robicie z tym miastem skoro do tej listy klasyfikujecie ,,zawalenie się komina" remonty ulic czy ratusza... :>
Co to za wydarzenia w ogóle??!!
To , co się dzieje obecnie w Bolesławcu a właściwie to, że nic się nie dzieje , to przede wszystkim wasza wina.
I to ,że wszyscy spierniczają z tego miasta pozostawiając na placu boju samych emerytów, rencistów i ludzi którzy nie mają na tyle pomysłu i sił aby stąd uciec.

Powinniście wszyscy odejść i dać innym pole do popisu . Gorzej spaprać roboty już nie można a wiec na zdrowy rozum - może być tylko lepiej.
A skoro przyspawaliscie do swoich koryt, to ruszcie czterema literami i zaróbcie na swoje , wcale nie małe diety !
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku - przede wszystkim mam nadzieje, że za rok zobaczymy zupełnie inną listę ,,ważnych wydarzeń w miescie" .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 grudnia 2013r. o 16:32
tobie gdyby było najlepiej to i tak będzie źle. Lepiej pokaż co potrafisz a dopiero będą cię pokazywać palcami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8117
#alabaster72 nieaktywny
31 grudnia 2013r. o 16:59
Zastanawiałem się nad pozycją ósmą lub dziesiątą z listy, ale chyba jednak zagłosuję na Bolesławieckie Swięto Ceramiki :P


Dopisane 31.12.2013r. o godz. 16:59:

[img=1388505575_k5h562z.jpg]

Oddam mało używane skrzydła i aureolę lub zamienię na rogi, kopyta i ogon...a nie, ogon mam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8117
#alabaster72 nieaktywny
31 grudnia 2013r. o 17:24
yes yes yes ;)

Oddam mało używane skrzydła i aureolę lub zamienię na rogi, kopyta i ogon...a nie, ogon mam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11060
sloneczko010981
31 grudnia 2013r. o 20:09
Jak dla mnie przyjazd Trójeczki i pana Marka przede wszystkim.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 grudnia 2013r. o 20:17
Pokrętne odpowiedzi prezydenta na zapytania mieszkańców.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~marekalejacuś niezalogowany
31 grudnia 2013r. o 23:51
Limit na pieski i kotki. Najtragiczniejsze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.