Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Oszust Krzysztof G.!!

~xxx niezalogowany
12 stycznia 2014r. o 15:05
No pewnie że dobrze że nagłaśniacie mnie też ten wiesiek oszukał a wsumie patryk bo stary już tyle ludzi wyr..chał że musiał firme zamknąć i teraz tylko pilnuje rodzinnego interesu. uważajcie na nich :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~oszukany niezalogowany
13 stycznia 2014r. o 17:02
ja też zostałem oszukany przez tego z Parowej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ofiara łukasza w. niezalogowany
13 stycznia 2014r. o 21:14
wcale sie nie dziwcie ja pracowałem u niego po znajomości i mnie też oszukał. ale z tego co wiem sam teraz klepie biede a firma z solarami upadła.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~rotenburggg niezalogowany
13 stycznia 2014r. o 21:21
~ofiara łukasza w. napisał(a): wcale sie nie dziwcie ja pracowałem u niego po znajomości i mnie też oszukał. ale z tego co wiem sam teraz klepie biede a firma z solarami upadła.

Pewnie dalej pije z Zenkiem i tym Ruskim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~markus niezalogowany
14 stycznia 2014r. o 8:30
witam , niech będzie jak najwięcej takich nagłośnień przynajmniej jak nie państwo wyeliminuje bo maj to gdzieś to niech 'naturalnie' sie tych oszustów wyeliminuje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~robo niezalogowany
14 stycznia 2014r. o 8:48
Mnie oszukal Jacek R. z Kraszowic ,pracowalem z nim w niemczech obiecywal wiele ,a z tygodnia na tydzien bylo coraz gorzej z 10 euro za godz,zrobilo sie 6 potem 5 i do paliwa sie dokladac musialem ,na koniec powiedzial ze Niemiec nie wyplacil i 600 euro nie dostalem ,a on nadal z tego co wiem tam pracuje ,OSTRZEGAM PRZED TYM OSZUSTEM I ALKOCHOLIKIEM .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kolejny oszukany przez wiesława K.!!! niezalogowany
17 stycznia 2014r. o 20:06
Mnie też oszukał obiecywał góry a tu lipa miałem mieć 8euro na godzinę a wyszło niecałe 3. Śmiech na sali po 10h na budowie deszcz nie deszcz trzeba robić. Widzę że tu oszukanych cały sztab ludzi jest jakby sie tak zebrać to coś by tego było tylko każdy się boi ale to on nas się powinien bać bo ludzie to nie maszyny nie będą kur..wa za psi grosz zapierdala..ć. A kase on ma bo niemcy mu przecież płacą za robotę tylko kisi stary grubas na czarną godzinę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11416
#SzatanPlan nieaktywny
17 stycznia 2014r. o 20:38
Umówcie się razem, ustalcie, jakiego adwokata wybieracie i złóżcie pozew grupowy, im więcej Was jest większe szanse na wygraną. ;-) Może coś zawalczycie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza