Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Koniec świata w Bolesławcu?
5134
#TOjsienka nieaktywny
15 stycznia 2014r. o 20:48
No widzisz przyznaje się bez bicia to jednak nie taki zły mięsożerca jak go malują :|

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
15 stycznia 2014r. o 20:52
~ napisał(a):
falco napisał(a): cywilizacyjnie,, nas bili na głowę


Uzasadnij powyższe twierdzenie, w przeciwnym przypadku, potwierdzisz, że znów głupoty piszesz :D


uzasadnij ze tak nie było w przeciwnym wypadku ponownie ogłosisz tylko to że jesteś moim ,,fanem,, śledzącym każdy mój krok...
tak oddanego fana nie ma chyba nawet ,,dżastin biber,, :D
wiesz co to jest Wikipedia?...Google?
czy tylko MTV ?

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 stycznia 2014r. o 21:00
falco napisał(a): uzasadnij ze tak nie było


Twierdzisz "cywilizacyjnie", a nie masz pojęcia co oznacza to określenie. Efektownie potwierdzasz swoją ignorancję, i w swojej głupocie trwasz dalej nieświadomie. Merytorycznie jesteś cienki, tyle wiesz co łykniesz w miejscach, o których wspominasz.
:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 stycznia 2014r. o 21:09
falco napisał(a): ja się nie boję Toycia :)
grzeszyłem ,grzeszę i będę grzeszył bo tyle mojego na tym świecie
a że jakieś tam wyimaginowane ,,piekło ,, mnie czeka?
nie będę tam sam...a ,,piekło,, to już mamy tutaj więc to nic nowego... ;)



E ,tam ,z tym grzeszeniem,jakież to grzechy? Po prostu życie,nie wiem co za pomysł i skad to w ogóle się wzięło ,żeby różne czynniki i sytuacje życiowe grzeszeniem nazywać?Nie zabijamy,nie rabujemy ,nie łajdaczymy się ,więc nie grzeszymy,a reszta to tylko to ,co się składa na życie każdego człowieka i nie ma powodu nazywać tego grzechami.Ktoś [wiadomo kto] wmówił niektórym ludziom ,że normalne życie nie może się obejść bez grzeszenia a to bzdura jak mało która.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 stycznia 2014r. o 21:09
falco napisał(a): ja się nie boję Toycia :)
grzeszyłem ,grzeszę i będę grzeszył bo tyle mojego na tym świecie
a że jakieś tam wyimaginowane ,,piekło ,, mnie czeka?
nie będę tam sam...a ,,piekło,, to już mamy tutaj więc to nic nowego... ;)



E ,tam ,z tym grzeszeniem,jakież to grzechy? Po prostu życie,nie wiem co za pomysł i skad to w ogóle się wzięło ,żeby różne czynniki i sytuacje życiowe grzeszeniem nazywać?Nie zabijamy,nie rabujemy ,nie łajdaczymy się ,więc nie grzeszymy,a reszta to tylko to ,co się składa na życie każdego człowieka i nie ma powodu nazywać tego grzechami.Ktoś [wiadomo kto] wmówił niektórym ludziom ,że normalne życie nie może się obejść bez grzeszenia a to bzdura jak mało która.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
15 stycznia 2014r. o 21:11
~ napisał(a):
falco napisał(a): uzasadnij ze tak nie było


Twierdzisz "cywilizacyjnie", a nie masz pojęcia co oznacza to określenie. Efektownie potwierdzasz swoją ignorancję, i w swojej głupocie trwasz dalej nieświadomie. Merytorycznie jesteś cienki, tyle wiesz co łykniesz w miejscach, o których wspominasz.
:D

to że ty stawiasz "..." a ja ,,...,, to tylko moja maniera ale znaczy to samo czego ty swoim przytępiałym móżczkiem nie ogarniasz ale to twój problem
tak -masz racje...
ja coś ,,łykam,,?
może ty bo ja się uczę w przeciwieństwie do ciebie...
masz coŚ w sobie z IQ czy wiesz tylko to co to jest IP... ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
15 stycznia 2014r. o 21:23
~ napisał(a):
falco napisał(a): ja się nie boję Toycia :)
grzeszyłem ,grzeszę i będę grzeszył bo tyle mojego na tym świecie
a że jakieś tam wyimaginowane ,,piekło ,, mnie czeka?
nie będę tam sam...a ,,piekło,, to już mamy tutaj więc to nic nowego... ;)


Nie zabijamy,nie rabujemy ,nie łajdaczymy się ,więc nie grzeszymy,a reszta to tylko to ,co się składa na życie każdego człowieka i nie ma powodu nazywać tego grzechem

Nawet nie wiesz jak się mylisz.To co składa się na życie każdego człowieka to tez jest grzech.Bóg nakazał szanować własne Ciało to skoro np:palimy fajki a zostało udowodnione naukowo że szkodzą to powinno się ich nie palić.Tak?Kaleczysz siebie i gardzisz tym co od niego otrzymałeś. Życiem.
Żeby nie było że próbuję kogoś po prostu namówić do rzucenia palenia i kontekst się nie zagubił to przyznam że też palę ale świadoma że raczej Bogu się to nie podoba tak więc domyślam się że grzeszę.

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11438
#addicted nieaktywny
15 stycznia 2014r. o 21:31
No i jeszcze wierzaca jestes. Kurde powiem Ci ze mnie zaintrygowalas :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.