Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Koniec świata w Bolesławcu?
~ niezalogowany
15 stycznia 2014r. o 21:34
TOjsienka napisał(a):
~ napisał(a):
falco napisał(a): ja się nie boję Toycia :)
grzeszyłem ,grzeszę i będę grzeszył bo tyle mojego na tym świecie
a że jakieś tam wyimaginowane ,,piekło ,, mnie czeka?
nie będę tam sam...a ,,piekło,, to już mamy tutaj więc to nic nowego... ;)


Nie zabijamy,nie rabujemy ,nie łajdaczymy się ,więc nie grzeszymy,a reszta to tylko to ,co się składa na życie każdego człowieka i nie ma powodu nazywać tego grzechem

Nawet nie wiesz jak się mylisz.To co składa się na życie każdego człowieka to tez jest grzech.Bóg nakazał szanować własne Ciało to skoro np:palimy fajki a zostało udowodnione naukowo że szkodzą to powinno się ich nie palić.Tak?Kaleczysz siebie i gardzisz tym co od niego otrzymałeś. Życiem.
Żeby nie było że próbuję kogoś po prostu namówić do rzucenia palenia i kontekst się nie zagubił to przyznam że też palę ale świadoma że raczej Bogu się to nie podoba tak więc domyślam się że grzeszę.






No,ale ja nie palę ,nie piję ,nie zazdroszczę ,nie nienawidze ,nie mówiąc o tych poważnych grzechach i myślę ,że większość ludzi żyje tak jak ja ,więc nie ma co mówić o jakichś grzechach,bo to ,że człowiek czasem pomarudzi czy się zezłości to to jest życie a nie grzech.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 stycznia 2014r. o 21:34
TOjsienka napisał(a):
~ napisał(a):
falco napisał(a): ja się nie boję Toycia :)
grzeszyłem ,grzeszę i będę grzeszył bo tyle mojego na tym świecie
a że jakieś tam wyimaginowane ,,piekło ,, mnie czeka?
nie będę tam sam...a ,,piekło,, to już mamy tutaj więc to nic nowego... ;)


Nie zabijamy,nie rabujemy ,nie łajdaczymy się ,więc nie grzeszymy,a reszta to tylko to ,co się składa na życie każdego człowieka i nie ma powodu nazywać tego grzechem

Nawet nie wiesz jak się mylisz.To co składa się na życie każdego człowieka to tez jest grzech.Bóg nakazał szanować własne Ciało to skoro np:palimy fajki a zostało udowodnione naukowo że szkodzą to powinno się ich nie palić.Tak?Kaleczysz siebie i gardzisz tym co od niego otrzymałeś. Życiem.
Żeby nie było że próbuję kogoś po prostu namówić do rzucenia palenia i kontekst się nie zagubił to przyznam że też palę ale świadoma że raczej Bogu się to nie podoba tak więc domyślam się że grzeszę.






No,ale ja nie palę ,nie piję ,nie zazdroszczę ,nie nienawidze ,nie mówiąc o tych poważnych grzechach i myślę ,że większość ludzi żyje tak jak ja ,więc nie ma co mówić o jakichś grzechach,bo to ,że człowiek czasem pomarudzi czy się zezłości to to jest życie a nie grzech.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 stycznia 2014r. o 21:41
~ napisał(a): czy się zezłości


hehe dobre :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
15 stycznia 2014r. o 21:47
TOjsienka napisał(a):
Nawet nie wiesz jak się mylisz.To co składa się na życie każdego człowieka to tez jest grzech.Bóg nakazał szanować własne Ciało to skoro np:palimy fajki a zostało udowodnione naukowo że szkodzą to powinno się ich nie palić.Tak?Kaleczysz siebie i gardzisz tym co od niego otrzymałeś. Życiem.
Żeby nie było że próbuję kogoś po prostu namówić do rzucenia palenia i kontekst się nie zagubił to przyznam że też palę ale świadoma że raczej Bogu się to nie podoba tak więc domyślam się że grzeszę.






nie nienawidze
Bo widocznie nie miałeś jeszcze nigdy konkretnego powodu do znienawidzenia.Np;:dzieci Ci nie pomarły,majątek Ci nie przepadł a ty w tym czasie nie zapadłeś w ciężką nieuleczalną chorobę.Tak było z Hiobem.Mimo to nie złorzeczył Bogu i nie umarł jak to mu żoncia podpowiadała.A teraz zastanów sie czy w tej sytuacji potrafił byś nie nienawidzi, tak sam sobie nie musisz się wynurzać na forum.

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
983
#Calahan nieaktywny
15 stycznia 2014r. o 21:54
~ napisał(a): No,ale ja nie palę ,nie piję ,nie zazdroszczę ,nie nienawidze ,nie mówiąc o tych poważnych grzechach i myślę ,że większość ludzi żyje tak jak ja ,więc nie ma co mówić o jakichś grzechach,bo to ,że człowiek czasem pomarudzi czy się zezłości to to jest życie a nie grzech.

Witam! :). Czytamy w Biblii ze nie ma czlowieka bez grzechu i nie ma nawet ani jednego sprawiedliwego w oczach Bozych. Kazdy z nas moze uwazac sie za dobrego czlowieka, ale prawdziwe dobro pochodzi od Boga. Wielu rzeczy nie widzimy w sobie samych, jezeli czlowiekowi nie pokaże tego Duch Swiety. Co najwazniejsze, nikt z nas nie otrzyma zycia wiecznego jesli nie pojedna sie z Bogiem. Kazdy z nas rodzi sie od Niego odzielony. Aby z nim się pojednac, nalezy uwierzyc w Pana Jezusa Chrystusa, miec pragnienie upamietania i uwierzyć, ze to On zaplacil cene za nasze grzechy. Jesli powierzymy wtedy swoje zycie Bogu stajemy sie Jego dziecmi, majacymi zycie wieczne. Otrzymujemy jego milosc, przebaczenie, akceptacje. Milosc ktora pochodzi od Boga nie jest znana w tym swiecie, bo ten swiat nie ma takiej milosci. Bog jest miloscia i ona pochodzi od Niego. Bog jest tez sprawiedliwy i kazdy kto nie uwierzy, bedzie sprawiedliwie odzielony od Boga. I wreszcie wazne pytanie ktore kazdy kto Go nie poznal jeszcze powinien sobie zadac - dlaczego nie uwierzyc Bogu? :)...

Jeśli chcemy żyć jak w bajce, najpierw sami musimy zostać bohaterami nie z tej bajki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
15 stycznia 2014r. o 22:09
Chłopie weź się nie podłączaj przy tej okazji się ogarnij.Gadasz cały czas jedno masło maślane.Pojednanie?Sam fakt że gadasz że nie ma człowieka bez grzechu w biblii to jak diablisko jakieś próbujące przeciągnać na własna stronę twierdząc ze róbta co chceta bo jak sie pojednacie to Bóg wam wszystko wybaczy a wy w podziękowaniu możecie narobić mu na głowę.
W raju ta sztuczka przeszła niestety z marnym skutkiem dla nas.
Jesteś albo gorący albo zimny letnie ciężko przez gardło przechodzi.

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 stycznia 2014r. o 22:12
Calahan napisał(a):
~ napisał(a): No,ale ja nie palę ,nie piję ,nie zazdroszczę ,nie nienawidze ,nie mówiąc o tych poważnych grzechach i myślę ,że większość ludzi żyje tak jak ja ,więc nie ma co mówić o jakichś grzechach,bo to ,że człowiek czasem pomarudzi czy się zezłości to to jest życie a nie grzech.

Witam! :). Czytamy w Biblii ze nie ma czlowieka bez grzechu i nie ma nawet ani jednego sprawiedliwego w oczach Bozych. Kazdy z nas moze uwazac sie za dobrego czlowieka, ale prawdziwe dobro pochodzi od Boga. Wielu rzeczy nie widzimy w sobie samych, jezeli czlowiekowi nie pokaże tego Duch Swiety. Co najwazniejsze, nikt z nas nie otrzyma zycia wiecznego jesli nie pojedna sie z Bogiem. Kazdy z nas rodzi sie od Niego odzielony. Aby z nim się pojednac, nalezy uwierzyc w Pana Jezusa Chrystusa, miec pragnienie upamietania i uwierzyć, ze to On zaplacil cene za nasze grzechy. Jesli powierzymy wtedy swoje zycie Bogu stajemy sie Jego dziecmi, majacymi zycie wieczne. Otrzymujemy jego milosc, przebaczenie, akceptacje. Milosc ktora pochodzi od Boga nie jest znana w tym swiecie, bo ten swiat nie ma takiej milosci. Bog jest miloscia i ona pochodzi od Niego. Bog jest tez sprawiedliwy i kazdy kto nie uwierzy, bedzie sprawiedliwie odzielony od Boga. I wreszcie wazne pytanie ktore kazdy kto Go nie poznal jeszcze powinien sobie zadac - dlaczego nie uwierzyc Bogu? :)...




Ja tam nie uważam się za jakiegos ideała ,ale nie mam zamiaru sie o byle co obwiniać i wmawiać sobie ciągle grzechy ,i sie umartwiać i bać ,bo jak sadzę Bóg nie oczekuje mojego przygnębienia i smutku i na pewno bardziej cieszy Go moje radosne życie ,mój śmiech,śpiew i spokój niż widok mojej skrzywionej ,posępnej albo zalęknionej fizjognomii.ma On chyba dość jęków i bólu tego świata i grzechów,więc nie wiem czym grzeszy szary człowieczek,żyjący skromnie i skwaszony jedynie złymi warunkami zdrowotnymi ,lecz gdyby nie to nie było by i we mnie żadnego zgorzknienia,a zgorzknienie musi byc kiedy widzi sie strasznych grzeszników pławiących się w rozkoszach tego świata ,bogactwach i idealnym zdrowiu ,a sprawiedliwych pogrążonych w chorobie i biedzie.Grzech? życie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 stycznia 2014r. o 22:12
Calahan napisał(a):
~ napisał(a): No,ale ja nie palę ,nie piję ,nie zazdroszczę ,nie nienawidze ,nie mówiąc o tych poważnych grzechach i myślę ,że większość ludzi żyje tak jak ja ,więc nie ma co mówić o jakichś grzechach,bo to ,że człowiek czasem pomarudzi czy się zezłości to to jest życie a nie grzech.

Witam! :). Czytamy w Biblii ze nie ma czlowieka bez grzechu i nie ma nawet ani jednego sprawiedliwego w oczach Bozych. Kazdy z nas moze uwazac sie za dobrego czlowieka, ale prawdziwe dobro pochodzi od Boga. Wielu rzeczy nie widzimy w sobie samych, jezeli czlowiekowi nie pokaże tego Duch Swiety. Co najwazniejsze, nikt z nas nie otrzyma zycia wiecznego jesli nie pojedna sie z Bogiem. Kazdy z nas rodzi sie od Niego odzielony. Aby z nim się pojednac, nalezy uwierzyc w Pana Jezusa Chrystusa, miec pragnienie upamietania i uwierzyć, ze to On zaplacil cene za nasze grzechy. Jesli powierzymy wtedy swoje zycie Bogu stajemy sie Jego dziecmi, majacymi zycie wieczne. Otrzymujemy jego milosc, przebaczenie, akceptacje. Milosc ktora pochodzi od Boga nie jest znana w tym swiecie, bo ten swiat nie ma takiej milosci. Bog jest miloscia i ona pochodzi od Niego. Bog jest tez sprawiedliwy i kazdy kto nie uwierzy, bedzie sprawiedliwie odzielony od Boga. I wreszcie wazne pytanie ktore kazdy kto Go nie poznal jeszcze powinien sobie zadac - dlaczego nie uwierzyc Bogu? :)...




Ja tam nie uważam się za jakiegos ideała ,ale nie mam zamiaru sie o byle co obwiniać i wmawiać sobie ciągle grzechy ,i sie umartwiać i bać ,bo jak sadzę Bóg nie oczekuje mojego przygnębienia i smutku i na pewno bardziej cieszy Go moje radosne życie ,mój śmiech,śpiew i spokój niż widok mojej skrzywionej ,posępnej albo zalęknionej fizjognomii.ma On chyba dość jęków i bólu tego świata i grzechów,więc nie wiem czym grzeszy szary człowieczek,żyjący skromnie i skwaszony jedynie złymi warunkami zdrowotnymi ,lecz gdyby nie to nie było by i we mnie żadnego zgorzknienia,a zgorzknienie musi byc kiedy widzi sie strasznych grzeszników pławiących się w rozkoszach tego świata ,bogactwach i idealnym zdrowiu ,a sprawiedliwych pogrążonych w chorobie i biedzie.Grzech? życie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.