Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dawny Kraśnik Dolny
~ niezalogowany
14 stycznia 2014r. o 20:38
~mieszkanka napisał(a): Mnie cieszy bardzo że ktoś dokumentuje nasząhistorię


To nie jest nasza historia ,tylko historia dawnych mieszkańców, czyli Niemców.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~.. niezalogowany
14 stycznia 2014r. o 21:30
~ napisał(a):
~mieszkanka napisał(a): Mnie cieszy bardzo że ktoś dokumentuje nasząhistorię


To nie jest nasza historia ,tylko historia dawnych mieszkańców, czyli Niemców.


Historia jest jedna, to wspólne dziedzictwo wszystkich ludzi. Nie możemy rozumować tak że te domy w których mieszkamy nie są nasze bo to są ziemie polskie i wszystko co się na nich znajduje należy do narodu polskiego. Dlatego warto dbać o naszą wspólną przeszłość.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~RRR niezalogowany
15 stycznia 2014r. o 11:37
Wszystko fajnie,zdjęcia b.ciekawe tylko dlaczego zaraz "piękna wioska",co takiego pięknego jak pisze z redaktor jest w Kraśniku Dolnym.Wioska jak wioska w miarę czysta a raczej brudna.Żadnych wartych obejrzenia pozostałości,kosciól pleban tak otynkował ,ze przykrył co warte uwagi ,cmentarz poniemiecki kompletnie zdewastowany,rzeczka zasyfiona śmieciami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~polo niezalogowany
15 stycznia 2014r. o 12:47
Wszystko co zbudowali poprzedni mieszkańcy jest ładne, dopasowane architektonicznie. Po 1945r. była komuna, więc mogę zrozumieć dewastację i budowanie kwadratowych domów na wsi. Niestety po 1989r. jest jeszcze gorzej. Dalsza dewastacja, wszędzie śmieci, brud, budowanie domów w polu, często kompletnie niedopasowanych architektonicznie z jakimiś kolumienkami. Niestety, to wynika z naszych paskudnych cech charakteru jak zawiść, zazdrość, egoizm, częsta nienawiść do drugiego człowieka, chęć pokazania kto to ja nie jestem itp. Potem każdy jeździ na zachód i zadaje sobie pytanie czemu tak jest tak pięknie, a u nas tak brzydko?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 stycznia 2014r. o 15:47
Problem taki ze mamy duzo mniej pieniedzy niz sasiedzi z zachodu

Zmoderowano 15.01.2014 godz.18:34 - powód: błędne i zbędne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
217
#Anonim217 nieaktywny
15 stycznia 2014r. o 18:15
~polo napisał(a): Wszystko co zbudowali poprzedni mieszkańcy jest ładne, dopasowane architektonicznie. Po 1945r. była komuna, więc mogę zrozumieć dewastację i budowanie kwadratowych domów na wsi. Niestety po 1989r. jest jeszcze gorzej. Dalsza dewastacja, wszędzie śmieci, brud, budowanie domów w polu, często kompletnie niedopasowanych architektonicznie z jakimiś kolumienkami. Niestety, to wynika z naszych paskudnych cech charakteru jak zawiść, zazdrość, egoizm, częsta nienawiść do drugiego człowieka, chęć pokazania kto to ja nie jestem itp. Potem każdy jeździ na zachód i zadaje sobie pytanie czemu tak jest tak pięknie, a u nas tak brzydko?

Żal Ci dupę ściska, że ludzie maja ładne domy i trochę pieniędzy. Przyznaj się, jesteś nieudacznikiem i jedyne co potrafisz to narzekać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~.. niezalogowany
15 stycznia 2014r. o 18:34
dokładnie lepiej coś robić i mieć niż siedzieć i nic nie mieć


Zmoderowano 15.01.2014 godz.18:36 - powód: błędne i zbędne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 stycznia 2014r. o 18:54
po wojnie były to łąkowice a nie piękna wieś
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.