Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kobiety biorą sprawy w swoje ręce
5134
#TOjsienka nieaktywny
16 stycznia 2014r. o 14:24
Łooo zaczyna się


Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
16 stycznia 2014r. o 15:30
~parytet napisał(a):
Kempa? Gosiewska? Wróbel? łagodzą obyczaje! a Krzysztof(a) Grodzka jest przygotowana merytorycznie!. O mamuniu ;(


"mamuniu" powiadasz? :)


Generalnie kobiety łagodzą obyczaje w życiu publicznym i politycznym. Socjologicznie potwierdzone w Norwegii. Ten mechanizm działa i u nas, może tylko w mniejszym stopniu, bo i kobiet jest mniej w polityce.

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
16 stycznia 2014r. o 16:35
~addicted napisał(a): nie dawajcia sobie wmawiac tym (...) takich glupot. Najlepsze jest to ze nikt nie powiedzial ze praca kobiety w domu jest praca jakiejs drugiej kategorii. Kobitki robia super robote w domu. To praca na 3 etaty i faceci badz co badz sa im za to wdzieczni,ale przeciez nie musza codziennie glskac pania domu i wychwalac pod niebiosa. Nas faceto babki nie chwala jak przychodzimy z pracy i nie glaszcze po glowie za to kazdego dnia.
Ale znalazla sie 0,01% (...),pewnie w jakis sposob skrzywdzonych przez los i balamuca normalne fajne dziewczyny. Do tego sa brzydkie i chca sie pokazac w mediach.
Drogie Panie nie sluchajcie tych (...) istot. (...) sie zdarzaja i beda sie pojawiac ale to nie znaczy ze my Was nie kochamy i nie podziwiamy. Wasza robota na rzecz kazdej normalnie funkcjonujace rodzin.y jest najwazniejsza. Bez Was zycie jest okrutne pomimo wszystko i prosze jeszcze raz nigdy nie pomyslal ze Wasza praca jest malo warta. W zlosci i emocjach mowi sie rozne rzeczy a pozniej ciezko zdobyc sie nam facetom na przyznanie racji
Pozdrawiam Was kobitki i fajnie ze otaczacie nas i dzieci swoja matczyna opiekaZmoderowano 16.01.2014 godz.10:49 - powód: ubliżanie (moderator)

Gdyby nie jeden urywek to by było całkiem cukierkowo :|

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~olo niezalogowany
16 stycznia 2014r. o 16:55
Nie widziałem dobrej kobiety w zawodzie inżyniera (odnośnie mojego zawodu) w swoim życiu, widziałem przypadki, iż dawano im określone funkcję jednak po czasie po prostu przenosili je na inne stanowiska, po prostu nie dawały rady.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 stycznia 2014r. o 17:00
~olo napisał(a): Nie widziałem dobrej kobiety w zawodzie inżyniera


To oznacza tylko jedno, że mało w swoim życiu widziałeś! :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~olo niezalogowany
16 stycznia 2014r. o 17:06
Możliwe, ale pamiętam również ze studiów, jak trafiały się takie "rodzynki", to teorie może i wykuły, ale jak były samodzielne projekty do wykonania, koledzy im pomagali.
Odnośnie Twego zdania, iż mało widziałem, to nadmienię, że w różnych krajach jest mi dane pracować w mym zawodzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
16 stycznia 2014r. o 17:14
~olo napisał(a): Nie widziałem dobrej kobiety w zawodzie inżyniera (odnośnie mojego zawodu) w swoim życiu, widziałem przypadki, iż dawano im określone funkcję jednak po czasie po prostu przenosili je na inne stanowiska, po prostu nie dawały rady.

No ja Cię proszę panie inzynieze :| :D

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 stycznia 2014r. o 17:14
~olo napisał(a): Odnośnie Twego zdania, iż mało widziałem, to nadmienię, że w różnych krajach jest mi dane pracować w mym zawodzie.


Na takie dictum mogę tylko zaproponować powrót do Polski i uważniejsze rozglądanie się! :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza