Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Bolesławiecka nisza, czyli czego potrzebują mieszkańcy

~badamrynek niezalogowany
17 stycznia 2014r. o 21:11
Witam. Mam pytanie do naszych mieszkańców czego im brakuje w naszym mieście? Zapewne będą posty że brakuje pracy i perspektyw, mi też tego brakuje dlatego postanowiłem zbadać potrzeby mieszkańców. Chciałbym otworzyć działalność, bo o dobrze płatną pracę u nas trudno. Proszę o pomoc w wytypowaniu jakiś towarów czy usług które były dla was ciężko dostępne lub wcale. Z góry dziękuje za wszelkie wpisy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
18 stycznia 2014r. o 0:01
Portalu internetowego z nieskrępowaną wolnością wypowiedzi bez względu na wyznawane poglądy.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 stycznia 2014r. o 0:04
~badamrynek napisał(a): Witam. Mam pytanie do naszych mieszkańców czego im brakuje w naszym mieście? Zapewne będą posty że brakuje pracy i perspektyw, mi też tego brakuje dlatego postanowiłem zbadać potrzeby mieszkańców. Chciałbym otworzyć działalność, bo o dobrze płatną pracę u nas trudno. Proszę o pomoc w wytypowaniu jakiś towarów czy usług które były dla was ciężko dostępne lub wcale. Z góry dziękuje za wszelkie wpisy.


tak szczerze to brak firmy która roznosiła by kanapki po biurach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 stycznia 2014r. o 0:07
Kortow tenisowych. Kregielni. Basenow krytych z 10m skocznia moze byc naeet 3m. Porzadnego szpitala i przede wszystkim porzadnych lekarzy. Klubu gogo. Lotniska dla szybowcow . Toru f1. Dobrej druzyny pilkarskiej. I mniej glupoty
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
18 stycznia 2014r. o 6:51
niczego :)
,,igrzyska,, trwają... ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 stycznia 2014r. o 10:08
Mi brakuje jakiegoś fajnego klimatycznego clubu z muzyką latynoamerykańską!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
18 stycznia 2014r. o 10:10
skorn napisał(a): Portalu internetowego z nieskrępowaną wolnością wypowiedzi bez względu na wyznawane poglądy.


Tego nie brakuje, bo jest Bolec.Info :-)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~BRUTUS niezalogowany
18 stycznia 2014r. o 10:56
~badamrynek napisał(a): Witam. Mam pytanie do naszych mieszkańców czego im brakuje w naszym mieście? Zapewne będą posty że brakuje pracy i perspektyw, mi też tego brakuje dlatego postanowiłem zbadać potrzeby mieszkańców. Chciałbym otworzyć działalność, bo o dobrze płatną pracę u nas trudno. Proszę o pomoc w wytypowaniu jakiś towarów czy usług które były dla was ciężko dostępne lub wcale. Z góry dziękuje za wszelkie wpisy.
ZUS 1200pln księgowa 250pln POdatki 500pln lokal handlowy od 2500pln do 4600pln =5450 twoje koszty i od tej kwoty co zarobisz to twoje minus POdatek dochodowy.POwodzenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.