Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Burmistrz zawinił, mieszkańcy zapłacą?
~ niezalogowany
1 marca 2014r. o 19:02
~xl napisał(a): nie wiem czy o innych Burmistrzach z gmin powiatu bolesławieckiego tyle jest wpisów i narzekań, a jesli nie to samo siebie wynika że z burmistrzem nowogrodzca cos nie jest w porzadku i powinien sam dojść do wniosku aby sie wycofac z urzędowania ,tylko moim zdaniem do tego trzeba miec trochu honoru icywilnej odwagi a tego na pewno mu brakuje.


Komik z niego,niech startuje na burmistrza Lubomierza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~osa niezalogowany
2 marca 2014r. o 11:18
Ja bym go widziała jako Sołtysa Gierałtowa który prosi o remont drogi Burmistrza Katę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~BRUTUS/ niezalogowany
2 marca 2014r. o 11:28
~osa napisał(a): Ja bym go widziała jako Sołtysa Gierałtowa który prosi o remont drogi Burmistrza Katę.
No nie jestem przekonany cz to dobra kandydatura.widziałbym na tym stanowisku kogoś wykształconego z doświadczeniem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Matador niezalogowany
2 marca 2014r. o 11:31
Które stanowisko masz na myśli?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~BRUTUS/ niezalogowany
2 marca 2014r. o 11:44
~Matador napisał(a): Które stanowisko masz na myśli?
zgadnij ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 marca 2014r. o 12:04
Kata ma wykształcenie lepsze i skończył koledż za pieniądze nasze czyli podatników które teraz powinien spłacić jako Burmistrz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~BRUTUS/ niezalogowany
2 marca 2014r. o 12:08
~ napisał(a): Kata ma wykształcenie lepsze i skończył koledż za pieniądze nasze czyli podatników które teraz powinien spłacić jako Burmistrz.
Wyjaśnij co to jest wykształcenie lepsze ?? skończył koledż ?? czy to jest technikum budowlane ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~DoBrutusa niezalogowany
2 marca 2014r. o 13:19
Szanowny BRUTUSIE nie wiem co czujesz do Katy ale proszę nie kłam publicznie, osobiście sprawdziłem jakie ma wykształcenie .1 Wyższe Studia Zawodowe Zarządzania. 2 Magister Ekonomi w zakresie Finansów Samorządowych.3 Studia Podyplomowe w zakresie Zarządzania Transportem Osób i Towarów. PS. Relich też ma technikum Górnicze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.