Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Burmistrz zawinił, mieszkańcy zapłacą?
~~007 niezalogowany
2 marca 2014r. o 17:09
burmistrz Relich ma ukończone studia zaoczne (wiele lat je kończył) i proszę jaki bystry i dumny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 marca 2014r. o 18:03
a moja córka ma dwa fakultety,zna trzy języki i jest bezrobotna
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~007 niezalogowany
2 marca 2014r. o 18:48
za to administracja samorządowa w gminie Nowogrodziec w większości składa się z ludzi przyjezdnych - zwłaszcza hydrotech i urząd gminy. Gównie są to ludzie z Bolesławca czyli z kond Relich pochodzi. Można założyć ,że w gminie Nowogrodziec mieszkają same matoły. Tym czasem urzędnicy do ludzie których wykształcenie nie ma nic wspólnego z zajmowanymi przez nich stanowiskami. Jak by zamieszkiwali w śród nas to by inaczej nas obsługiwali.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 marca 2014r. o 22:58
~ napisał(a):
~ napisał(a): A co to za bzdury i kłamstwa do Sądu piesze Relich że mieli jakieś wakacyjne przerwy przecież na stronie Gminy są protokoły z obrad Rady w tym czasie .


Teraz jako reprezentant rady zwala cała winę na rade. 15-stu radnych jak te dzieci w przedszkolu pozwalaja sobie na takie traktowanie.

Panie Filistyński jest pan radnym przewodniczacym komisji rewizyjnej. czas wyjaśnić sprawę burmistrz podwaza autorytet rady


niestety jak burmistrz zagra tak cała rada tańczy, on rządzi wszystkim co powie tak ma być niestety takich mamy radnych
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~BRUTUS/ niezalogowany
3 marca 2014r. o 9:32
~DoBrutusa napisał(a): Szanowny BRUTUSIE nie wiem co czujesz do Katy ale proszę nie kłam publicznie, osobiście sprawdziłem jakie ma wykształcenie .1 Wyższe Studia Zawodowe Zarządzania. 2 Magister Ekonomi w zakresie Finansów Samorządowych.3 Studia Podyplomowe w zakresie Zarządzania Transportem Osób i Towarów. PS. Relich też ma technikum Górnicze.
A gdzie ty koleżko nie wiem kogo widzisz kłamstwo ?? jeżeli ktoś pisze wykształcenie lepsze to ja pytam cz to technikum budowlane.i nie oczerniaj mnie.zobaczymy przed wyborami to wykształcenie lepsze bo ty nie jesteś wiarygodny ponieważ nie rozróżniasz .pytań od kłamstw
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~BRUTUS/ niezalogowany
3 marca 2014r. o 9:41
~BRUTUS/ napisał(a):
~DoBrutusa napisał(a): Szanowny BRUTUSIE nie wiem co czujesz do Katy ale proszę nie kłam publicznie, osobiście sprawdziłem jakie ma wykształcenie .1 Wyższe Studia Zawodowe Zarządzania. 2 Magister Ekonomi w zakresie Finansów Samorządowych.3 Studia Podyplomowe w zakresie Zarządzania Transportem Osób i Towarów. PS. Relich też ma technikum Górnicze.
A gdzie ty koleżko nie wiem kogo widzisz kłamstwo ?? jeżeli ktoś pisze wykształcenie lepsze to ja pytam cz to technikum budowlane.i nie oczerniaj mnie.zobaczymy przed wyborami to wykształcenie lepsze bo ty nie jesteś wiarygodny ponieważ nie rozróżniasz .pytań od kłamstw
Właśnie się zapoznałem z tymi szkołami i ciebie anonimowy koleżko nie wiem kogo zapraszam do zapoznania się .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Edek niezalogowany
3 marca 2014r. o 9:51
Relich też jest po technikum i to słabej reputacji ,następnie skończył zaoczne studia ,takie fakultety i lepsze ma obecnie połowa młodzieży w Gminie i nie ma takiego mniemania o sobie. Kata na Burmistrza .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 marca 2014r. o 12:02
~Edek napisał(a): Relich też jest po technikum i to słabej reputacji ,następnie skończył zaoczne studia ,takie fakultety i lepsze ma obecnie połowa młodzieży w Gminie i nie ma takiego mniemania o sobie. Kata na Burmistrza .


Ty Edek jaką masz szkołę ?, ja też kończyłem to technikum i uważam, że w tamtym okresie była to jedna z lepszych szkół w Bolesławcu, jako pierwsza miała komputery, uczniowie z innych szkół (sąsiednie LO i Medyk) przychodzili do nas na zajęcia, a Ty masz czelnośc pisać - słabej reputacji !!! Przemyśl swoje wypociny! Nie jestem zwolennikiem wszystkich decyzji p. Relicha, ale uważam, że troszkę ta gmina zrobiła postęp. A tak na marginesie to Technikum Górnicze było 5-cio letnie i na każdym roku było trzy profile (elektryczny,mechaniczny i górniczy) i uwierz nie było się łatwo dostać, nie decydowały układy tylko wiedza !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.