Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Młode mamy z Bolesławca :)

5134
#TOjsienka nieaktywny
9 lutego 2014r. o 17:26
:| :D

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 lutego 2014r. o 17:33
~ napisał(a): Nie palić fajek przy dziecku



Nigdy i nigdzie nie palić fajek a nie" przy dziecku"- a tak w ogóle to istnieją jacyś rodzice jeszcze ,którzy palą papierosy? :| :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 lutego 2014r. o 19:54
~ napisał(a):
~ napisał(a): Nie palić fajek przy dziecku



Nigdy i nigdzie nie palić fajek a nie" przy dziecku"- a tak w ogóle to istnieją jacyś rodzice jeszcze ,którzy palą papierosy? :| :|



Mój mąz pali ale oczywiscie nie przy dzieciach, mamy ciagła wojne o fajki, poszły już dwa opakowania desmoxanu i nic,na obietnicach rzucenia się kończy :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
9 lutego 2014r. o 20:17
Podsuń mu jeszcze tabex.Dużo dobrych opinii w necie do tego kolega na tym też rzucił a jarał jak smok.Wypróbowane na koledze nerwusie,teraz wjeżdża mi na ambicję to ja też od tego tygodnia mam zamiar spróbować na tym tabexie.

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3242
#emi568 nieaktywny
10 lutego 2014r. o 10:03
jest ktoras mama online?

And if You go I wanna go with You And if You die I wanna die with You
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mama niezalogowany
10 lutego 2014r. o 11:46
emi568 napisał(a): jest ktoras mama online?



ja:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
960
#khreecik nieaktywny
10 lutego 2014r. o 11:55
ja:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3242
#emi568 nieaktywny
10 lutego 2014r. o 11:57
ktoras mama jest chetna na jutro na rano na spacer? Jak tak to zostawiam swoj namiar 724344139

And if You go I wanna go with You And if You die I wanna die with You
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.