Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Giovanna w Kruszynie
~olaa niezalogowany
30 stycznia 2014r. o 10:08
RESTAURACJA GIOVANNA jest najlepszą w Bolesławcu restauracją idealny klimat jedzenie nie codziennie nie jest oklepane jak we wszystkich restauracjach w naszej okolicy . Mozna tam milo spedzić czas zjeść pyszny obiad za 14 zł smieszna cena serwują tam mega desery a najlepsze jest to ze To wszystko jest bardzo tanio! takiej restauracji potrzeba nam bylo. I jezeli ktoś ma jakieś wąty t to niech zatrzyma dla siebie bo chyba z zazdrości pisze takie głupoty ! gorąco polecam !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 stycznia 2014r. o 10:13
w restauracji Giovanna kawe pyszną z ekspresu robi sie na oczach klijentów! a nie jak we szystkich ''knajpkach'' płaci sie za kawę 10 zł a zrobiona jest ze zwyklej kawy takiej jak w domu! robia to poza naszymi oczami a czlowiek jest naiwny ze piję dobrą kawe bo co? bo jest ładnie udekorowana!? JEZELI SIE COŚ NIE PODOBA prosze sobie jezdzić do innyc restauracji! i placic wielkie sumy za tluste i oklepane jedzenie . W restauracji Giovaana nie brakuje klijentow za kazdym razem kiedy jestem a jem tam codziennie obiady bo sa za grosze jest pelno ludzi wiec nie potrzeba im takiej wybrednej laluni co o mleko sie czepia!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 stycznia 2014r. o 11:33
Odczekałem , aż się inni wypowiedzą i dodam swoje '3 grosze'.
Niestety w zeszły piątek po 20:00 nie było w restauracji nikogo. Planowaliśmy tam zjeść, ale pustki nas odstraszyły. Dlaczego? Bo ostatnim razem też byliśmy jedynym stolikiem i poinformowano nas, że "o 22 już idziemy do domu". Zatem najnormalniej w świecie po 20:00 już nam się nie opłacało wchodzić tym bardziej, że po 21:20 już było ciemno i głucho. Na ten piątek mamy rezerwację w lokalu uczęszczanym , gdzie obsługa nie będzie nam się przyglądać czy już wreszcie koniec zmiany.

To niestety urok naszego miasta / nie ma klientów / nie ma pieniędzy/nie ma życia w knajpkach w piątek wieczorem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Gość niezalogowany
30 stycznia 2014r. o 12:13
~ napisał(a): Odczekałem , aż się inni wypowiedzą i dodam swoje '3 grosze'.
Niestety w zeszły piątek po 20:00 nie było w restauracji nikogo. Planowaliśmy tam zjeść, ale pustki nas odstraszyły. Dlaczego? Bo ostatnim razem też byliśmy jedynym stolikiem i poinformowano nas, że "o 22 już idziemy do domu". Zatem najnormalniej w świecie po 20:00 już nam się nie opłacało wchodzić tym bardziej, że po 21:20 już było ciemno i głucho. Na ten piątek mamy rezerwację w lokalu uczęszczanym , gdzie obsługa nie będzie nam się przyglądać czy już wreszcie koniec zmiany.

To niestety urok naszego miasta / nie ma klientów / nie ma pieniędzy/nie ma życia w knajpkach w piątek wieczorem.


Kazdy lubi cos innego. Ja bałam kilka razy i na ruch nie można było narzekac, chociaż osobiście wolę kameralny klimat tego miejsca. A co do Bolesławca to niestety tak to już u nas jest: styczeń, wieczór, zimno i nikomu nie chce się z domu ruszac, takze tym bardziej ciesze się, ze bedzie mozna zamowic coś z giovanny na dowóz :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Gość niezalogowany
30 stycznia 2014r. o 13:00
A dla Kucharza sto lat w dniu urodzin!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Giovanna niezalogowany
30 stycznia 2014r. o 14:01
Chcielibyśmy Państwu podziękować za pozytywne jak i negatywne opinie na temat naszej restauracji. 1 lutego mija rocznica naszego otwarcia i dlatego powstał ten artykuł. Cieszymy sie z coraz większego zainteresowania nasza restauracja i mogę obiecać, ze dołożymy wszelkich starań by sprostać wszelkim wymaganią. Zapraszamy do odwiedzenia naszej restauracji jak i naszej strony internetowej: www.restauracja-giovanna.pl

Dziękujemy i pozdrawiamy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 stycznia 2014r. o 16:52
Przepatrzyłam Menu i nie znalazłam tych jakże wyszukanych potraw za 14 zł...Jest za to "Burger" za 15 zł-takie typowe dla Italii danie :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
30 stycznia 2014r. o 17:23
Z checia wybiore sie na krewetki :-)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza