Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Sprzęt od WOŚP dla bolesławieckiego szpitala
~ niezalogowany
8 lutego 2014r. o 13:40
~ napisał(a):
~toruńskietermy napisał(a):

Jak cytujesz to cytuj całą treść wpisu.
"Rozumiem że teraz wy - ty z blogerem - pokażecie na co was stać. W przyszłym roku zrobicie taką zbiórkę że wszyscy będą "piać z zachwytu".
Powiedz, pochwal się co ci "w życiu wyszło" - oprócz stolca i pisania durnych komentarzy (insynuacji)."
Manipulujecie, oczerniacie, szkalujecie - plujecie jadem - tak po katolicku. W necie jest wam dobrze bo czujecie się "niewidzialni".
Ja nie oceniam dokonań innych, wy tak - dlatego chciałem przeczytać o waszych osiągnięciach.

Są realne przesłanki, by stwierdzić, że "ktoś" wyprowadził z WOŚP grube miliony. I nie ma tu znaczenia, że przy okazji zakupiono masę sprzętu do szpitali. Jeśli potwierdzą się "internetowe insynuacje" (a jest ich niestety coraz więcej) to JO przestanie być w końcu nietykalny.
Pytam dlaczego Owsiak zamiast pokazać wszystkie dokumenty, których zażądał Sąd w Złotoryi i skończyć tą internetową nagonkę, to zamiast tego zaczyna odstawiać jakieś komedie???



"przesłanki... że ktoś" - super dowody dla sądu kapturowego.
A jak się nie potwierdzą wasze insynuacje - to co?
Jeszcze raz napisze:
Manipulujecie, oczerniacie, szkalujecie - plujecie jadem - tak po katolicku. W necie jest wam dobrze bo czujecie się "niewidzialni".
Dodam i bezkarni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 lutego 2014r. o 14:55
Owsiak powinien przedstawić swoje dokumenty ale tego nie robi.
Argument o ciężarówkach z dokumentami jest głupi. Niech wynajmie kilka ciężarówek i dostarczy dokumenty. Dostarczy i wygra, ale nie dostarcza i się wije.
A to kolejny argument dla jego przeciwników.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~szefo niezalogowany
8 lutego 2014r. o 15:14
~ napisał(a): Owsiak powinien przedstawić swoje dokumenty ale tego nie robi.
Argument o ciężarówkach z dokumentami jest głupi. Niech wynajmie kilka ciężarówek i dostarczy dokumenty. Dostarczy i wygra, ale nie dostarcza i się wije.
A to kolejny argument dla jego przeciwników.



Dalej mnie zastanawia
- po co komentować coś co zostanie rozstrzygnięte w marcu
wtedy zostanie ogłoszony wyrok i można go komentować, ba nawet zaskarżyć.
Więc po co strzępić języki po próżnicy i się nakręcać szerząc nienawiść do wszystkich ?
"Pożyjom uwidim" - jak mawia moja sąsiadka, a dożyła 97 lat i nigdzie się nie wybiera, więc jakieś pojęcie o życiu ma.
Gdy ją spytałem czemu nie uczęszcza do kościoła jak jej sąsiadki?
-drwiąco odpowiedziała "mam jeszcze czas na spotkanie z Bogiem"
Szanujmy zatem starszych i mądrzejszych,
bo starych i głupich mamy zbyt wielu.
Pozdrowienia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
8 lutego 2014r. o 16:05
~toruńskietermy napisał(a): Ja nie oceniam dokonań innych, wy tak - dlatego chciałem przeczytać o waszych osiągnięciach.


Jak nie oceniasz? Oceniasz dokonania Owsiaka jako dobre, w przeciwieństwie do dokonań Rydzyka, o czym świadczy twój wielce wymowny nick. Kiepsko u ciebie z logiką.

Dawaj te swoje osiągnięcia teraz.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Gacek niezalogowany
8 lutego 2014r. o 16:12
skorn napisał(a):
~toruńskietermy napisał(a): Ja nie oceniam dokonań innych, wy tak - dlatego chciałem przeczytać o waszych osiągnięciach.


Jak nie oceniasz? Oceniasz dokonania Owsiaka jako dobre, w przeciwieństwie do dokonań Rydzyka, o czym świadczy twój wielce wymowny nick. Kiepsko u ciebie z logiką.

Dawaj te swoje osiągnięcia teraz.


ten sprzęt ratował mojemu ojcu życie, czytam te twoje posty i stwierdzam fakt, że ten twój Bóg ojca mi nie uratował. Będziesz kiedyś potrzebował nie twojego Boga a ludzi którzy ci dadzą taki sprzęt.Chyba że z ty z Caritasu będziesz miał opiekę skornie jesteś przykry,będę się cieszył jak z takiego sprzętu nie skorzystasz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
8 lutego 2014r. o 16:22
Chyba jednak moich postów nie czytasz, bo nic w nich na temat boga nie ma. A za brak sprzętu w szpitalach obwiniaj polski rząd.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Gacek niezalogowany
8 lutego 2014r. o 17:24
skorn napisał(a): Chyba jednak moich postów nie czytasz, bo nic w nich na temat boga nie ma. A za brak sprzętu w szpitalach obwiniaj polski rząd.


uwierz mi że czytam,to zrób coś bo czasami nie wiem czy ty jesteś buntownik,czy typowy dzieciak który z życia zna Dlaczego ja? Ilu ich było i co g...no zrobili,Tyrankiewicz,pedofil celebryta, obarczanie obecnego Rządu a przed PO,byli AWS,PIS,SLD itd. Czasami nie mogę zrozumieć czemu jesteś anty do tego co ktoś chce zrobić,może sam nie skorzystałeś z czyjeś pomocy panie skorn
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.qo niezalogowany
8 lutego 2014r. o 17:42
chodzi o to że żadne zasługi nie stawiają nikogo ponad prawem. hitler zajmował się głodnymi i ma być zapamiętany jak dobry ? tylko przykład

w sumie jest jeden co stoi. :) jedynie justin biber może jeździć autem naćpany i pijany a na drugi dzień dawać koncert. [o ile wierzyć cnn]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.