Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Sprzęt od WOŚP dla bolesławieckiego szpitala
5134
#TOjsienka nieaktywny
9 lutego 2014r. o 16:11
Nie mi osądzać.

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
9 lutego 2014r. o 16:17
TOjsienka napisał(a): twoja ironia i kolejny artykuł jeszcze bardziej utwierdza mnie w moim przekonaniu.


Kogo obchodzą twoje przekonania? Tu o prawdę i fakty się rozchodzi, a nie wiarę w Owsiaka-boga.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 lutego 2014r. o 16:36
TOjsienka napisał(a): Nie mi osądzać.

Zgadza się
Tylko, że żądanie okazania dokumentacji finansowej to nie jest żaden atak i osądzanie - to prawo każdego (niezależnie czy wspiera WOŚP, czy też nie).
I gdyby Owsiak okazał te dokumenty zamiast odstawiać jakieś szopki, to nie byłoby tego całego "dymu"...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
9 lutego 2014r. o 16:42
skorn napisał(a):
TOjsienka napisał(a): twoja ironia i kolejny artykuł jeszcze bardziej utwierdza mnie w moim przekonaniu.


Kogo obchodzą twoje przekonania? Tu o prawdę i fakty się rozchodzi

No popatrz jaki obrońca prawdy i opierający wszystko na faktach Skorn.Nie pogadasz.Na ołtarzyk Cię jeszcze nie wynieśli?Szkoda tylko że jak ktoś przedstawia Ci prawdę i fakty w związku z KK to pyskujesz.Jakoś szczególnie twoje przekonania też nikogo nie obchodzą każdy ma swój rozum :] .

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
9 lutego 2014r. o 16:46
A cóż to za fakty związane z KK? Kto posiadł o nich prawdę i je przedstawia?

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
9 lutego 2014r. o 17:12
~ napisał(a):
TOjsienka napisał(a): Nie mi osądzać.

Zgadza się
Tylko, że żądanie okazania dokumentacji finansowej to nie jest żaden atak i osądzanie - to prawo każdego (niezależnie czy wspiera WOŚP, czy też nie).
I gdyby Owsiak okazał te dokumenty zamiast odstawiać jakieś szopki, to nie byłoby tego całego "dymu"...

No racja ale jeśli w końcu okaże te dokumenty i jeśli będzie wszystko czarno na białym,że jest w porządku to i tak to się nie skończy bo kupa ludzi nawet na tym forum będzie musiała się przyznać do błędu a toż to wielka zniewaga lepiej dalej siać ploty.


Dopisane 09.02.2014r. o godz. 17:12:

skorn napisał(a): A cóż to za fakty związane z KK? Kto posiadł o nich prawdę i je przedstawia?

Hahahaha wiedziałam....A Ty masz do wglądu lub jesteś w posiadaniu dokumentacji WOŚP?
Nie?
Jesteś bliskim kumplem Owsiaka który Ci się zwierza że posiadłeś tą wiedzę z pierwszej ręki?
Też nie?
To zamknij dziób i przestań majaczyć o prawdzie i faktach. Mieczem wojujesz od miecza giniesz. :]

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10247
#TA nieaktywny
9 lutego 2014r. o 18:19
~ napisał(a): Coraz więcej "ciekawostek" o Słoiku i jego "biznesie", ale to przecież zwykłe oszczerstwa, bo Jurek tak pomaga dzieciom...
http://manager.money.pl/strategie/grupy/pl-soc-polityka/wosp---biznes-sie-kreci--cz-1-zloty-melon-817208.html

Bardzo ciekawy materiał. Dzięki za podlinkowanie. Wyraźnie widać na jego podstawie, jak przebiegają kontrole w WOŚPie i jak przepływają pieniądze. Właśnie chyba badania tych spraw boi się Słoik.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1091
#KasiaKasia nieaktywny
9 lutego 2014r. o 19:24
~ napisał(a):
TOjsienka napisał(a):
Choćby pomoc WOŚP miało uratować tylko jedno życie to warto.
Sprzęt pomógł niejednemu tym bardzie warto.
Nawet nie wiesz że twoja ironia i kolejny artykuł jeszcze bardziej utwierdza mnie w moim przekonaniu.

Żeby wszytko było jasne: twoje podejście jest takie:
Dzieci zbierają do puszek pieniądze w ramach WOŚP, z zebranej sumy kupuje się sprzęt, który później na 100% uratuje komuś życie, a za pozostałą kasę (mówimy tu o kwotach rzędu milionów złotych) kilku cwaniaczków bawi się na całego?
I ty uważasz, że to jest normalne i nikt nie ma prawa ŻĄDAĆ wyjaśnień w tej sprawie w postaci sprawozdań finansowych i wszelkich faktur???
PS. Czytałaś ten artykuł na money.pl (chodzi mi np. o powiązania osób z zarządu WOŚP i Złotego Melona ze spółkami medycznymi lub firmami rąbiącymi audyty w WOŚP), czy masz już wyrobione zdanie i nic nie jest w stanie cię przekonać, że jest to co najmniej śmierdząca sprawa?


Moje zdanie jest dosc ciezko zmienic. A ja jestem jak najbardziej za Fundacja WOSP.
Co do powiazan zarzadu to fakt, ciezko nie zauwazyc ze osoby sie powtarzaja. A co do faktur to firmy te maja raczej tak samo audytowana ksiegowosc jak i Fundacja.
Ale to chyba nie jest dziwne ze fundacja Polsat czy fundacje zon politykow tez maja powiazania w firmach przynoszacych profity. Polska jest takim krajem....

Chyba jednak najistotniejsza rzecz jest taka:
jak WOSP wplywa na nas?
- jesli ktos z powodu organizacji finalu lub wrzucenia pieniedzy do puszki lepiej sie z tym czuje i wie ze akurat TE pieniadze zostana przeznaczone na zakup specjalistycznego sprzetu medycznego ktory uratowal i uratuje zycie nie jednej osoby to to jest wazne
- jesli ktos nie chce brac w tym udzialu to tez ma taka mozliwosc
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.