Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Oddział Dziecięcy - w szpitalu w Bolesławcu

~:) niezalogowany
13 lutego 2014r. o 23:41
Moim zdaniem koszmar
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~99 niezalogowany
14 lutego 2014r. o 10:06
Czemu koszmar? Moim zdaniem nie jest az tak żle. Bylam tam z dzieckiem jakis czas temu i wydawalo mi sie ze bedzie gorzej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~007 niezalogowany
14 lutego 2014r. o 12:35
Koszmar była tam moja wnuczka tam się pytają o wyniki badań ,których jeszcze nie wykonali podają leki przeznaczone dla innego pacjenta . Szpital w ogóle w Bolesławcu to placówka nie do okiełznania. Za dużo związków zawodowych a za mało medycyny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
14 lutego 2014r. o 12:49
a no koszmar, bylam tam z dzieckiem trzy razy. Amatorszczyzna, nie potrafią leczyc a pani doktor ktora raz przyjmowala to myslalam ze zaśnie w trakcie badan. Jeszcze sie nie zdarzylo żeby małemu pomogli. Przebywal tam 10 dni na zapalenie ucha środkowego, niestety zero rezultatu skonczylo sie ze leczyliśmy prywatnie. kładą dzieciaki z jelitówką z innymi chorymi dziećmi, dzieci sie między sobą zarazają i kolo sie kręci. Jakis czas temu byliśmy bo synowi utknęła ość, ale go nie przyjeli, nie chcieli nawet zobaczyc, trzeba bylo jechac do zgorzelca
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Justyś niezalogowany
14 lutego 2014r. o 13:06
~~007 napisał(a): Koszmar była tam moja wnuczka tam się pytają o wyniki badań ,których jeszcze nie wykonali podają leki przeznaczone dla innego pacjenta . Szpital w ogóle w Bolesławcu to placówka nie do okiełznania. Za dużo związków zawodowych a za mało medycyny.


Co za bzdury tu piszecie !!!! cyt."podają leki przeznaczone dla innego pacjenta" . Kobieto...nie masz "zielonego pojęcia", jak rozkładane i podawane są leki ! Ugryź sie najpierw w jęzor, zanim coś głupiego powiesz !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ameise niezalogowany
14 lutego 2014r. o 16:02
ja byłam kilka razy z moimi dziećmi,każdy pobyt po 10 dni,byłam bardzo zadowolona,opieka lekarzy super tzn Pani dr. Milewska i ordynator dr. Krajewski naprawdę się starali,wszystkie badania porobione,panie pielęgniarki bardzo sympatyczne,ja polecam i nie mam nic do zarzucenia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ xxx niezalogowany
14 lutego 2014r. o 21:31
tragedia....pielegniarki pracujace jak za kare i kasa ktora kraj nam kaze placic za to ze jestem z dzieckiem w szpitalu i go pilnuje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5993
#xaa nieaktywny
14 lutego 2014r. o 21:45
Przecież to normalne,że płacisz bo nie Ty jesteś chora i jeszcze na oddziale dziecięcym...za łóżko płacisz i to Twój wybór,bo chcesz byc przy chorym dziecku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza