Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Majdan na żywo

~mir.ko niezalogowany
6 marca 2014r. o 7:44
http://www.tvn24.pl/raz-jest-matka-zolnierza-raz-mieszkanka-odessy-internauci-zdemaskowali-uczestniczke-protestow,404643,s.html

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/w-rosji-szukaja-turystow-w-wieku-18-45-lat-wycieczki-do-charkowa-doniecka-i-odessy,404641.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
6 marca 2014r. o 10:39
~mir.ko napisał(a): http://www.tvn24.pl/l


he, he, TVN 24, "cała prawda przez całą dobę" :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
6 marca 2014r. o 11:56
W Onecie znów artykuł z Newsweeka o agentach Rosyjskich piszących przez przejęte komputery z Zurichu, San Francisco, Aten i Norymbergi ;)
Oczywiste jest że jeżeli pisze ktoś z Zurichu to musi to być Rusek :)
Oczywiście 2 miliony Polaków co uciekło z zielonej wyspy jest nieme i głuche i pisać w internecie z zachodu nie mogą.
Oczywiście uciekinierzy z zielonej wyspy na 100% popierają rząd i PiS banderowski, bo przecież tak ich tu uszczęśliwiali że z tej szczęśliwości pouciekali na zachód.
Teraz się kajają i popierają towarzystwo z knesejmu :D

Ciekawe jest też że Rosjanie polubili język polski i się go uczą. Nawet dobrze nim operują :D
Jeżeli 80% komentarzy w sieci piszą Rosjanie potrafiący po Polsku to dlaczego PiS się martwi że Polska się wyludnia?
Dać im obywatelstwo i będzie nas 50 milionów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
6 marca 2014r. o 12:57
~mir.ko napisał(a): http://www.tvn24.pl/raz-jest-matka-zolnierza-raz-mieszkanka-odessy-internauci-zdemaskowali-uczestniczke-protestow,404643,s.html


warto wprost pokazać fotkę :)[img=1394106342_dk316o2.jpg]



Dopisane 06.03.2014r. o godz. 12:57:

Pannazdzieckiem napisał(a):
Strona estońska potwierdziła autentycznosć nagrania(!) "

ścierwostrona Drogi Alterze


Panna zadziwiasz mnie :) Tak bardzo starasz się nie poddawać indoktrynacji. Tak bardzo walczysz ze ścierwomediami, a tak łatwo przyjmujesz prowokacje ruskiego hitleroputina? To gebelsowska propaganda, a ruska propaganda i działania KGB są jeszcze skuteczniejsze, a zarazem bezczelne. Panna, czy ty jesteś gotów wierzyć już we wszystkie szalone teorie spiskowe uiwerzyć. Coś straciłeś"czuja" ;)

Wiadomość o "snajperach majdanu" podalą "russia today" kremlowska tuba propagandowa.

Podobno w nagraniu były tylko "dywagacje", co nie może być dowodem, a jedynie pretekstem propagandowym. Dla mnie wystarczyła konferencja putina, którą obejrzałęm w całości, ona jasno pokazuje z jakim człowiekiem mamy do czynienia. Kłamliwym i fałszywym, aby tylko osiągnąć założone cele. Mentalność chorego psychicznie agenta KGB, który ma chorą wyobraźnie bycia wszechwładnym carem. Jednocześnie jest to mały móżdżek ukształtowany przez mechanizmy włądzy radzieckiej i agentury.

Chciałbym Cię prosić, abyś nie propagował bzdur, które są wsparciem dla ruskich działań. miłego


<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
6 marca 2014r. o 13:17
lekarka z majdanu która niby miała twierdzić że rany po obu stronach są te same :

' - Przez cały czas starć w Kijowie nie miałam dostępu do zabitych milicjantów, dlatego nie mogłam komentować charakteru ich ran.'

' Wzywam dziennikarzy, aby bardzo uważnie podchodzili do tego nagrania: mówiłem tylko, jakie wersje krążyły o wydarzeniach na Ukrainie ' - zwrócił uwagę szef estońskiego MSZ na specjalnej konferencji zwołanej kilka godzin po nagłośnieniu sprawy przez rosyjskie media.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
6 marca 2014r. o 13:47
Pannazdzieckiem napisał(a): W sieci wyszperane :


Panna, zacytuję Ci wielce znaczący fragment biografii Putina:

"Marzeniem Putina była utajona kontrola nad otoczeniem. "Zawsze fascynowało mnie, że tak nieznaczna siła - jeden człowiek - może dokonać tego, z czym nie radzą sobie całe armie", opowiadał biografom. "W ręku oficera wywiadu spoczywają losy tysięcy ludzi, a przynajmniej tak widziałem to wtedy". Putin chciał władać światem bądź jego częścią, pociągać potajemnie za sznurki."

a tutaj są fragmenty z tej biografii:
http://wiadomosci.wp.pl/gid,16449499,kat,1356,title,Tajemnice-Putina,galeria.html




<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
6 marca 2014r. o 15:19
Obie strony grają nieczysto. Opozycja też ma interes do zrobienia.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4469
#Patrzalski nieaktywny
6 marca 2014r. o 16:46
Wyglądają tak nieporadnie ,że tylko się nimi zająć . My też przerabialiśmy to w swojej historii .Oby się nie powtórzyła :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza