Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Wodzirej poszukiwany :) Bolesławiec i okolice!

~monika niezalogowany
27 lutego 2014r. o 21:53
Kochani czy możecie polecić jakiegoś wodzireja na wesele ? Chodzi tylko o jeden dzień, parę godziń. Zespół już mamy, lecz brakuje ten jednej osoby która poprowadzi nasze wesele, zabawy i przede wszystkim rozerwie naszych gości. Oczywiście nie chodzi mi o wodzireja, który zażyczy sobie np 2 tys. Będę wdzięczna za każda podpowiedź
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pati niezalogowany
7 marca 2014r. o 14:37
a jaki macie zespół, ja właśnie szukam jakiegoś...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 marca 2014r. o 15:13
Boney M
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~--- niezalogowany
7 marca 2014r. o 15:48
Co to za zespól ktory nie prowadzi wesela i zabaw Kazdy porzadny zespól to robi Moze zamiast wynajmowac wodzireja lepiej zmienic zespół A nowy zespól i zagra i poprowadzi zabawy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~rozwodnik niezalogowany
7 marca 2014r. o 16:13
zamiast wodzireja kupcie więcej wódki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~daniel niezalogowany
7 marca 2014r. o 19:58
z całą pewnością polecam !! !! !!
https://www.facebook.com/vistodj?fref=ts
super rozkręca imprezę nie da posiedzieć :D
http://www.vistodj.pl/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 marca 2014r. o 20:40
Jestem zawodowym wodzirejem,poprowadze kazda impreze,obecnie do kwietnia przebywam w B-cu,oczywiscie bezplanie,bardzo chętnie pokieruje zespolem instrumentalnym.Kazda impreze zaczynam wezem i koncze wezem bezwzgledu na stan trzezwosci gości.Niepozwalam gościa siedzieć przy stole tylko bawic się na parkiecie.Zadnych DJ fajfusow nie chce widzieć na balu który prowadze.Wyrywam damy zpod nadzoru mamy i taty.Neutralizuje wszelkie bojki na zewnątrz bo jestem zawodowym karateka,traktuje to jako codzienny trening na który brakuje mi wciąż czasu .Organizatora odpadają koszty ochroniarzy .Przez cale wesele nie siedze przy stole tylko ciężko pracuje fizycznie.Traktuje to jako swoja pasje.Cale zycie zajmowałem się rozrywka.Jestem do wzięcia...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 marca 2014r. o 20:52
I jeszcze najwazniejsza sprawa niegrzecznym gościa w czasie balu lubie dac klapsa jak się mnie nie sluchaja.Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.