Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Narodowcy na Dniu Żołnierzy Wyklętych
~ja niezalogowany
3 marca 2014r. o 20:08
zmiana pracy jest w naszym kraju nie możliwa?? nie rozśmieszaj mnie. Nie twierdze że żyjemy w kraju mlekiem i miodem płynącym, ale jeśli komuś się nie chce pracować to zawsze będzie mu mało.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Narodowiec niezalogowany
3 marca 2014r. o 20:17
~ja napisał(a): zmiana pracy jest w naszym kraju nie możliwa?? nie rozśmieszaj mnie. Nie twierdze że żyjemy w kraju mlekiem i miodem płynącym, ale jeśli komuś się nie chce pracować to zawsze będzie mu mało.


no ok :) jest możliwa zmiana pracy ale w np innym regionie lub nie w tej profesji co by się chciało :) :)
ok komu się nie chce to nie będzie pracował :)
ale czemu np. ty i ja i inni pracujący i płacący podatki mamy utrzymywać tych którzy są bezrobotni i dostają zasiłek :) czy tu się nie nasuwa teza że lepiej być nie pracującym który i tak dostanie kasę z państwa niż pracującym który płaci właśnie na te świadczenia socjalne z własnej kieszeni :)

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~egil niezalogowany
3 marca 2014r. o 20:37
idź pod najbliższy market, zobacz jakimi furami ludzie przyjeżdżają i jak wielkie, pełne koszyki zakupów wynoszą ze sklepu. I nie pieprz, że jest tak źle. Źle to jest na Ukrainie czy na Bałorusi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Narodowiec niezalogowany
3 marca 2014r. o 20:54
~egil napisał(a): idź pod najbliższy market, zobacz jakimi furami ludzie przyjeżdżają i jak wielkie, pełne koszyki zakupów wynoszą ze sklepu. I nie pieprz, że jest tak źle. Źle to jest na Ukrainie czy na Bałorusi.


ale w Polsce też jest źle tylko większość osób się dorobiła na obczyźnie i kupiła sobie te samochody i ma za co wypełnić koszyk :)
heh :) ale dobra zgodzę się z Tobą jest gorzej na Ukrainie i na Białorusi :)
ale co to mnie powinno obchodzić :) ja żyje w Polsce i myślę o Polsce :)
ale przez naszą ingerencję w tym Euro-Majdanie na Ukrainie poparliśmy neo-banderowców. Którzy za wzór do naśladowania mają Stephana Bandere który przewodził tak "znakomitym" organizacją z punktu widzenia Polaka : SS Galicien i UPA
przez te zbrodnicze organizację połowa mojej rodziny że strony ojca została wymordowana za to że byli Polakami . Więc krew mnie nie kiedy zalewa jak słyszę słowa Kaczyńskiego " Gieroj Chwała Sława Ukraina". I przez pomoc Ukrainie i rozbudzanie ich złudnych nadziei na wstąpienie do Unii doprowadziliśmy do kryzysu światowego podobnego do kryzysu kubańskiego z 1964 roku.

Najpierw zróbmy porządek w naszym państwie a potem potem pomagajmy innym.
Na koniec za cytuje czło0wego działacza Ruchu Narodowego przed II wojną światową
" Jestem Polakiem , więc mam obowiązki polskie"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 marca 2014r. o 20:54
~Narodowiec napisał(a):
ale czemu np. ty i ja i inni pracujący i płacący podatki mamy utrzymywać tych którzy są bezrobotni i dostają zasiłek :)
Dlatego, że większość bezrobotnych też kiedyś pracowała i płacila podatki na twoją bezpłatną szkołę itp.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~precz z kibolami niezalogowany
3 marca 2014r. o 21:42
Zastanawiam się dlaczego władze miasta pozwoliły,udostępniły i zaaprobowały, tj.Roman vide Filipowicz, taką dzicz,neofaszyzm,nawoływanie do zbrodni w naszym mieście?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~won łysym bandziorom! niezalogowany
3 marca 2014r. o 21:52
Pogonić w cholerę tych łysych bandziorów! Wstyd przynieśli tej manifestacji! :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
3 marca 2014r. o 22:19
Łysych bandziorach powiadasz ? Przypomnij sobie słowa Ś.P. gen Petelickiego o tych łysych bandziorach , niekumaty Kolego :) Mniej tefaulenu , więcej myślenia, jeśli radzić mogę :)

To co , zaśpiewamy na dobranoc piosenkę ? ... Tusk , Ty matole , Twój rząd obalą kibole , Tusk , Ty matole ... i kłamco. Ale żeby po równo było, Jarek wcale lepszy nie jest ...

Jarek, cwaniaku , oddałeś Lecha do piachu , Jarek cwaniaku ... Bożesz Ty mój , dlaczego ludzie tego nie rozumieją ?

Dobranoc Bolecnauci :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza