Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Plener ślubny, gdzie?

~sandra niezalogowany
8 marca 2014r. o 15:13
Witam. Gdzie najlepiej zorganizować sesję plenerową ślubną w okolicach Bolesławca?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 lipca 2014r. o 15:11
Podłączę się do tematu - moja siostra ma ślub w maju i w prezencie ślubnym "dajemy " jej sesję zdjęciową, zależy jej na plenerze. możemy dojechać tak do 100 km , ma ktoś pomysł na malownicze miejsce?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~--- niezalogowany
19 lipca 2014r. o 21:00
dokładnie Kaolin to super miejsce na taką sesję,mój brat wybrał właśnie tamto miejsce i ma PIĘKNĄ pamiątkę ze ślubu.polecam w 100%
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8117
#alabaster72 nieaktywny
19 lipca 2014r. o 23:12
alabaster72 napisał(a): Byłem w niedzielę na Kaolinie, wiele Młodych Par urządziło sobie sesję w tym miłym dla oka miejscu, nie jest daleko, za Brzeźnikiem.[img=1405779853_0sbsnvd.jpg][img=1405779880_jnypv91.jpg]
Czarna plama na fotce to nie UFO, to mój latawiec ze starego parasola i sznurka, sorrki za to ale miejscówka super :D

Oddam mało używane skrzydła i aureolę lub zamienię na rogi, kopyta i ogon...a nie, ogon mam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~PANNA MŁODA niezalogowany
20 lipca 2014r. o 14:41
a ja polecam stare lotnisko w Jeleniej Górze miałam tam sesje ślubną i zdjęcia są rewelacyjne każdy kto je ogląda jest zachwycony to coś zupełnie innego niż kaolin wszyscy wokół robili tam sesje i my chcieliśmy coś innego w okolicy są również dwa piękne pałace i super plener na prawdę polecam wybrać się w okolicę JELENIEJ GÓRY
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 lipca 2014r. o 0:13
Kaolin jest juz przereklamowany mi sie marzy sesja slubna na rowerkach wodnych lub skuterze wodnym :d
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~anonimowy niezalogowany
21 lipca 2014r. o 12:03
~ napisał(a): Kaolin jest juz przereklamowany mi sie marzy sesja slubna na rowerkach wodnych lub skuterze wodnym :d
Rowery wodne są w Rakowicach 20 zł za godz.a ja mogę udostępnić sam terenowy 50 zł za godz.lub ponton 35zł za godz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~trompka niezalogowany
24 marca 2016r. o 14:42
Żartujecie? Przecież to fotograf powinien zadbać o wszystko. Nie wyobrażam sobie płacić komuś, kogo będę musiała wyręczać... Prawdziwi fotografowie robią takie rzeczy jak http://jasnykadr.pl/fotografia-slubna/nowa/ a para młoda nie musi się niczym przejmować w tym dniu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza