Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

zabieg cieśni nadgarska

~... niezalogowany
11 marca 2014r. o 10:07
Kogo polecacie do zbiegu cieśni nadgarstka proszę o opinie.Może jest ktoś w Bolesławcu kto dobrze to zrobi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 marca 2014r. o 14:33
bardzo polecam szpital w Trzebnicy,gdzie pracuje dr Ahmed Elsaptawy
jest wybitnym lekarzem
dr Ahmed Elsaptawy, ma swój prywatny gabinet we Wrocławiu, można śmiało pojechać do niego na konsultacje
wspaniały specjalista i człowiek , kilka osób już z Bolesławca operował,
http://www.chiroplastica.pl/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kasia niezalogowany
11 marca 2014r. o 18:58
polecam szpital zagłębia miedziowego w Lubiniu dr Michalski, niezawodny, kompetentny i uczciwy, przyjmuje prywatnie we wtorki i czwartki od 16-tej w domu ul. Wiertników, Bolesławiec omijaj szerokim łukiem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 marca 2014r. o 20:23
szukaj tylko i wyłącznie namiarów na dr Rojka a od bolesławieckich dr boże broń
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 marca 2014r. o 12:58
A więc nikomu z Bolesławca nie udało się z powodzeniem zrobić tego zabiegu.?A dr Duran jest wiele pozytywnych opinii na jego temat tylko nie wiem jak poradzi sobie z cieśnią.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~polecam niezalogowany
12 marca 2014r. o 17:17
~ napisał(a): A więc nikomu z Bolesławca nie udało się z powodzeniem zrobić tego zabiegu.?A dr Duran jest wiele pozytywnych opinii na jego temat tylko nie wiem jak poradzi sobie z cieśnią.


jak już wcześniej pisałam z powodzeniem zostałam zoperowana w Trzebnicy po wcześniejszej konsultacji z dr Ahmedem Elsaptawy. Dodatkowo zabieg wykonano u 2 osób,m którym również poleciłam ten szpital.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 marca 2014r. o 22:15
~ napisał(a): A więc nikomu z Bolesławca nie udało się z powodzeniem zrobić tego zabiegu.?A dr Duran jest wiele pozytywnych opinii na jego temat tylko nie wiem jak poradzi sobie z cieśnią.

Mi dr Duran robił zabieg na zespół cieśni nadgarstka i wszystko jest ok :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 marca 2014r. o 22:40
~ napisał(a):
~ napisał(a): A więc nikomu z Bolesławca nie udało się z powodzeniem zrobić tego zabiegu.?A dr Duran jest wiele pozytywnych opinii na jego temat tylko nie wiem jak poradzi sobie z cieśnią.

Mi dr Duran robił zabieg na zespół cieśni nadgarstka i wszystko je
st ok :)


poproszę jakieś namiary na doktora.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza