Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolesławianie nie używają pasów bezpieczeństwa
8117
#alabaster72 nieaktywny
15 marca 2014r. o 0:09
Nie zapinam pasów w pracy, poruszając sie po mieście, poza miastem zawsze zapinam.
Intryguje mnie tylko jedna sprawa, autobusy komunikacji miejskiej, mogą poruszać się po mieście z prędkością 50 km/h od 5.00-23.00, później 60 km/h, czy ktoś tam zapina pasy? Nie , bo ich nie ma :| Czy w przypadku zderzenia ochroni pasażerów poduszka, nie, chyba że pasażerki siedzącej naprzeciwko :|
Ilu ludzi jedzie stojąc w autobusie w godzinach szczytu, czy to jest bezpieczne? A może praw nie dotyczy tych pasażerów, tzw PRAWO BEZWŁADNOŚCI CIAŁ :|
[img=1394838217_g6hj2mj.jpg]


Jaką mieli prędkość?

Oddam mało używane skrzydła i aureolę lub zamienię na rogi, kopyta i ogon...a nie, ogon mam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 marca 2014r. o 0:22
kto naprawę nie chce ograniczania jego wolności, w imię jak np tutaj twojego zdrowia (bo państwo wie lepiej co dla ciebie dobre) to powinien zagłosować na partię Janusza K. Mikke, niestety tylko jego partia na serio mówi stop urzędasom
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~anty niezalogowany
15 marca 2014r. o 0:27
~ napisał(a): Wujek napisał o inny przypadku, A że Go poniosło .Ma rację.
to co?? ma nie zapinac pasów?? to nie jest kur... Egipt. Tu WIĘKSZOŚĆ ludzi po mieście jeździ 50 km/h. Bo tak jest bezpiecznie i takie sa przepisy. Niech którys mądry nie przypnie 5-litrowej butelki bez zakrętki na przednim siedzeniu i sie przejedzie w koło miasta. mirko dobrze prawi ale tylko ludzie bez wyobraxni szczekają
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~BRUTUS/ niezalogowany
15 marca 2014r. o 7:46
BEZ PASÓW BEZ PRZEBACZENIA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3045
#WujekSamoZlo nieaktywny
15 marca 2014r. o 9:30
~ja napisał(a):
WujekSamoZlo napisał(a): Byle gnoja pod same drzwi podwieźć.

Ja potrafię ominąć i zatoczkę autobusową i miejsce dla niepełnosprawnych i przejść z dzieckiem

ty masz dziecko inni maja gnoja ??


Wiedziałem, że większość się zbulwersuje. :)

Użycie takiego słowa jest postrzegane bardzo negatywnie, ale już to o czym pisze w meritum niekoniecznie. :/


Pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
15 marca 2014r. o 11:33
dla mnie budowa pociągów i i autobusów obecnych to w ogóle paranoja. w tych pojazdach ze względu na mniejszą prędkość i częste wysiadanie jest prosty sposób by nie stosować pasów - siedzenia tyłem do kierunku jazdy, dziwne że nie stosowane.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~BRUTUS/ niezalogowany
15 marca 2014r. o 11:57
A ja proponuje znieść obowiązek zapinania pasów bezpieczeństwa,zobaczymy wtedy tysiące inwalidów i las krzyży.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
15 marca 2014r. o 12:11
'Przy zderzeniu z prędkością 50 km/godz. ciało jest wyrzucane z siedzenia z siłą 1 tony. Według amerykańskich statystyk najwięcej śmiertelnych wypadków wydarza się w odległości 40 km od domu i przy prędkości mniejszej niż 65km/h czyli powinniśmy się raz na zawsze pożegnać z mitem o niebezpiecznych wypadkach „na trasie” i drobnych stłuczkach „na mieście”.

Z przeprowadzonych na świecie badań wynika: połowa osób, które zginęły w samochodach nie mając zapiętych pasów, żyłaby nadal, gdyby w porę te pasy zapięła!! Ma to kluczowe znaczenie zważając na fakt, że na każde 100 osób uczestniczących w wypadku, śmierć ponosi 11.'

http://www.info.clicktrans.pl/fakty-i-mity-na-temat-stosowania-pasow-bezpieczenstwa/

wątpie by aż tyle osób chciało świadomie umrzeć w wypadku. z wąską grupą za wolnością tu w miejscu publicznym nie ma dyskusji. oczywiście, jak ktoś posiada własną drogę pod domem może jeździć bez pasów i opon, jest wolny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza