Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Od Hiszpanii po Orient
~Fan Tierry niezalogowany
17 marca 2014r. o 16:57
Foto szkoły Pani Eli Tierra!! Ale cyrki :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 marca 2014r. o 18:22
Też mnie to zmyliło, a to niestety nie ten zespół będzie występował ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aga niezalogowany
18 marca 2014r. o 19:21
I bardzo dobrze, że to nie zespół Eli! Na reszcie będzie co oglądać, nie mogę się doczekać. Zapraszam gorąco wszystkich miłośników tańca orientalnego i flamenco do BOK MCC :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jola niezalogowany
20 marca 2014r. o 1:07
BOK-MCC nigdy. Nie ta instytucja. Wole isc z psem na spacer.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kamila niezalogowany
20 marca 2014r. o 12:23
Szkoda,że nie Tierra ;( uwielbiam występy tej szkoły!
Pójdę więc z psem na spacer hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 marca 2014r. o 13:33
Dlaczego BOK nie zaprosi tej grupy do udziału w występach?
Nie współpracuje się tam z innymi grupami artystycznymi z miasta?? Chyba nie boją się porównania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jola niezalogowany
20 marca 2014r. o 23:38
BOK musi sie wsciekac. Kiedys otrzymywali ladny grosik od pani Eli za jej prace. Sami poprosili ja o wprowadzenie do BOK nowego rodzaju tanca (orientalnego i flamenco ) Teraz musza z naszych podatkow utrzymywac Eli uczennice. To jest zdrowa polityka. Mamy bardzo madrych ludzi w kulturze.
A wiecie , ze 17 maja odbedzie sie 7 Festiwal Tanca Orientalnego i Flamenco w Teatrze Starym ?
Ciekawostka - w naszym miescie taniec orientalny i flamenco istnieje juz 10 lat. Nagroda dla tego co odpowie na pytanie. Czy Ala Kowal uczyla tanczyc Magde Malinska. Czy Magda Malinska uczyla tanczyc Ele Eisenblatter. Czy Ela Eisenblatter uczyla tanczyc Ale Kowal.
Pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2884
ela
21 marca 2014r. o 11:00
Wiem, że Ela Eisenblatter uczyła się u najlepszych i to nie tylko tańca orientalnego. Taczyła zawsze świetnie.
Alicja uczyła się u Eli, a Magda - nie wiem kto to.
To pisałam ja Ela K. :D i też kiedyś uczyś uczyłam się tańczyć u najlepszej w Bolesławcu (M.Banaszek) :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza