Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Złote obrączki

3540
#Wizard nieaktywny
4 maja 2014r. o 20:14
zula999 napisał(a):
~m napisał(a): jak ktoś nie ma materiału , warto kupić 10 g czystego złota do 1500 zł i z tego stworzyć u złotnika za 500 zl. min. drugie 500 zł zostaje wtedy w kieszeni

http://www.mennicawroclawska.pl/pol_m_ZLOTO_Zlote-Sztabki-121.html

Nie wiem czy się opłaca,skoro najprostsze obrączki to wydatek ok 1700zł.No chyba,ze ktoś chce jakieś wymyślne to tak.Dopisane 31.03.2014r. o godz. 07:29:
~Mart napisał(a): My w sklepie internetowym Apart zamawialiśmy. Tak się opłaca, bo te nasze miały rabat 25 %
ten model http://www.apart.pl/pl/obraczki,c,2,,10666

Ja za takie same zapłaciłam 750zł + własne złoto :)

Niestety żadne z was nie umie czytać ze zrozumieniem :P
10 gram złota kosztuje na tej stronie 1370 z haczykiem ( po co wam 10x po 1 gramie za 1500zł ?? ) . Po drugie, próba złota to 999,9!!! Czyste złoto!! Takie złoto nie nadaje się do wykonania biżuterii . Niestety trzeba je "zmieszać" z innymi metalami by powstała próba no powiedzmy 585 więc biżuterii w tej próbie wyjdzie dużo , dużo więcej niż 10 gram ( pod warunkiem że nie traficie na nieuczciwego złotnika/jubilera)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 lipca 2014r. o 15:06
Moim zdaniem jak ktoś marzy o konkretnych obrączkach np. z Apartu, to nie ma co przekonywać żeby szedł zamawiać do jakiegoś mniejszego złotnika.To tak jak dziewczyny marzą o konkretnej sukni ślubnej i nie chcą mieć szytej podobnej u krawcowej.Ślub to wydarzenie, które z zasady przeżywa się raz w życiu, więc warto pozwolić sobie na spełnianie marzeń :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 lipca 2014r. o 15:11
A czy to musi byc złoto? jak jest miłość to może być nawet stal szlachetna :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Meduno niezalogowany
21 października 2014r. o 15:24
Polecam sklep w intermarshe :) sam tam kupowałem swoje obrączki :) bardzo miała i pomocna obsługa :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 października 2014r. o 16:26
~ napisał(a): A czy to musi byc złoto? jak jest miłość to może być nawet stal szlachetna :)





Jak jest miłość to ani szlachetnej ani nieszlachetnej stali nie potrzeba,wszystko to ,te śluby,wesela,obrączki ,suknie,powozy,i cały kicz to zwykłe pozerstwo ,pokazówka dla ludzi,rozrywka nie mająca wpływu na życie i szczęśliwe pożycie,każdy z nas zna wielu takich co to 'cuda na kiju" wymyślali na swoje śluby,i po krótkim czasie wszystko diabli wzięli,nie pomogło złoto wysokiej próby,limuzyna ,200 gości ,i białe gołębie ,a także sesje zdjęciowe za kilkanaście tysięcy.Zbyt często ludzie tylko się zabawiają a miłości nie ma,kto dziś potrafi tak kochać ,żeby niczego nie żądać i nie oczekiwać z materialnych dóbr ,tylko poprzestać na gorącym uczuciu? Wtedy obrączka może być nawet ze słomy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 października 2014r. o 16:53
ręcyma i nogyma jestem za
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
21 października 2014r. o 18:01
~ napisał(a): ręcyma i nogyma jestem za


Super!
:)

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
21 października 2014r. o 21:07
miłość ,szmaragd i...krokodyl(e) łzy -na koniec miłości :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.