Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dawny ogród zoologiczny w Bolesławcu
~mir.ko niezalogowany
29 marca 2014r. o 15:01
tacy jak twardy i luis wcześniej czy później kończyli z instalacją kulki lub siekierki w swoim mózgach. im szybciej tym lepiej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
29 marca 2014r. o 17:16
(...)

Zmoderowano 29.03.2014 godz.21:02 - powód: spam (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 marca 2014r. o 17:23
fobiak napisał(a): na grote ludzie starsi mowili malpi gaj czyli prawdopodobnie tam byly malpy

Właśnie o ten małpi gaj mi chodzi. Widziałem sporo zdjęć z jego wnętrza ale na żadnym nie widziałem małpy, ani nawet klatki na małpę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
29 marca 2014r. o 17:29
od strony frontowej sa okna wystawowe ale z tych fotek ciezko bedzie zobaczyc malpy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 marca 2014r. o 17:43
fobiak napisał(a): zaloze sie tez ze masz pochylone pismo na prawo.

Jest dużo gorzej, ja wcale odręcznie nie piszę :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2884
ela
29 marca 2014r. o 18:05
~ napisał(a):
fobiak napisał(a): na grote ludzie starsi mowili malpi gaj czyli prawdopodobnie tam byly malpy

Właśnie o ten małpi gaj mi chodzi. Widziałem sporo zdjęć z jego wnętrza ale na żadnym nie widziałem małpy, ani nawet klatki na małpę.

Małpi gaj mówili także na drewnianą budowlę za "Meksykiem", byłe kino letnie, a potem bar z wysokimi stołkami. Zawsze siedziało pełno mężczyzn, bo sprzedawali tam piwo. Jak się koledzy umawiali, mówili "bedę o piątej w Małpim gaju". Jako dziecko zastanawiałam się dlaczego w małpim, jak tam nie ma żadnej małpy :D.
Po drugiej stronie stawu była grota, ale ja jej nie pamiętam, chyba urodziłam się za późno. Pamiętam resztki klatek na murku. Rośliny pnące też jeszcze były po obu stronach stawu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 marca 2014r. o 18:14
ela napisał(a):
Małpi gaj mówili także na drewnianą budowlę za "Meksykiem", byłe kino letnie, a potem bar z wysokimi stołkami. Zawsze siedziało pełno mężczyzn, bo sprzedawali tam piwo. Jak się koledzy umawiali, mówili "bedę o piątej w Małpim gaju". Jako dziecko zastanawiałam się dlaczego w małpim, jak tam nie ma żadnej małpy :D.
Po drugiej stronie stawu była grota, ale ja jej nie pamiętam, chyba urodziłam się za późno. Pamiętam resztki klatek na murku. Rośliny pnące też jeszcze były po obu stronach stawu.


Dlatego "Małpi gaj" - przez wysokie stołki. Siedzieli na nich, jak małpy w gaju.
:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2884
ela
29 marca 2014r. o 19:21
"Małpi gaj" w tle.[img=1396117300_3qbyr1g.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima