Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Są już komputery dla "wykluczonych cyfrowo"
~Anonim niezalogowany
2 kwietnia 2014r. o 14:34
A można taki komputr kupić legalnie od wykluczonego za kilka flaszek ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ciekawy niezalogowany
2 kwietnia 2014r. o 14:41
Co da wykluczony w zamian ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Po pierwsze mieszkaniec niezalogowany
2 kwietnia 2014r. o 14:46
Kurcze, człowiek zapiernicza całe życie, szkoły pokończył o pracę się starał i pracuje żeby łączyć koniec z końcem, płacę podatki, ogromne opłaty w mieście, a tu innym komputery rozdają. Pójdę na bezrobocie, wezmę zasiłki, ubrania i jedzenie z darów, mieszkanie socjalne dostanę i wszystko inne na koszt podatników. Wtedy dostanę kompa. Psucie społeczeństwa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 kwietnia 2014r. o 14:49
czy ktoś sprawdzał czy takie rodziny nie mają już w domu komputera? internetu? nie wydaje mi się.... mają teraz po kilka sprzętów... "wykluczeni" dobre... :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~loco niezalogowany
2 kwietnia 2014r. o 15:16
przechodziłem właśnie koło krzyża milenijnego i spadł mi worek cementu na łeb,dlatego będę starał się o rente z zusu a jak się nie da to sprawdzę prognozę pogody w tv francuskiej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~omg niezalogowany
2 kwietnia 2014r. o 15:20
prima aprilis było wczoraj
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 kwietnia 2014r. o 15:56
To jest właśnie socjalizm. Kiedyś mieliśmy go w wydaniu "lajt" radzieckim a teraz mamy "hard" w wydaniu eurokołchozu. Ludzie którzy pracują są karani podatkami, zdrowe, zdolne do pracy nieroby dostają nagrody pod wieeeloma postaciami czym są upewniani że ich "linia życia" jest jedyna i słuszna! Mops płaci im rachunki nawet za gaz a teraz jeszcze komputerki i necik w gratisie. Potem urzędasy dziwią się ze szara strefa kwitnie. Co w tym dziwnego... Nikt nie chce sponsorować patologi!
A jeszcze potrafią z ryjem wyskoczyć że "należy mi się!". Precz z socjalizmem!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9984
#gover nieaktywny
2 kwietnia 2014r. o 16:27
Ciesze sie, ze w tym przypadku moje pieniadze z podatku zostaly sensownie wykorzystane. Szybkosc przesylu nie jest zbyt duza. Korzystajacy z takiego przesylu moga sie nabawic choroby nerwowej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego