Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Proboszcz także w Kotliskach rządzi na cmentarzu

~Gabrysia niezalogowany
10 kwietnia 2014r. o 11:16
W związku z tym tematem ukazał się w ostatnich Nowinach Jeleniogórskich nr 13 z dnia 1.04.2014r. i to niestety nie był prima aprilis, tytuł artykułu : " Proboszcz rządzi na cmentarzu". Chodzi o działalność księży i firm pogrzebowych , które mają nielegalny monopol na wiejskich cmentarzach. Księża często nie zgadzają się na pochówki z udziałem innych firm , wielu z nich łamie prawo, wykorzystując fakt słabości rodziny , która straciła bliską osobę - to nieludzkie , brakuje słów. Ale można się przed tym skutecznie bronić : można nagrać taką rozmowę z księdzem i zgłosić ten fakt do prokuratury oraz do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów , wtedy zarówno proboszcz jak i firma działająca nielegalnie zostanie ukarana dużym mandatem . W Kotliskach niedaleko Bolesłaca takie sytuacje też miały miejsce niejednokrotnie . Główną firmą , która ma tam monopol jest "Wrzos" z Gryfowa Śląskiego .[img=1397121287_1kt6yxg.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 listopada 2014r. o 20:29
Masakra jakas
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 listopada 2014r. o 20:44
Niech sobie weźmie od nas Filistyńskiego , będzie mu lżej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 listopada 2014r. o 22:05
A to Czesio tam rządzi? Tak się zastanawiałem gdzie go z Trzebienia przenieśli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 listopada 2014r. o 13:19
Gościu bredzisz jak potłuczony - spalenie swojego bliskiego to barbarzyństwo a nie humanitaryzm. A urnę z prochami i tak musisz pochować.
A jak zechcesz pochować w Kotlistkach to i tak za zgodą administratora cmentarza czyli proboszcza :D
PS
Nie wiem czy to przypadek, ale wszyscy antyklerykałowie mają niższy iloraz inteligencji ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zywy niezalogowany
15 listopada 2014r. o 13:32
~ napisał(a): Gościu bredzisz jak potłuczony - spalenie swojego bliskiego to barbarzyństwo a nie humanitaryzm. A urnę z prochami i tak musisz pochować.
A jak zechcesz pochować w Kotlistkach to i tak za zgodą administratora cmentarza czyli proboszcza :D
PS
Nie wiem czy to przypadek, ale wszyscy antyklerykałowie mają niższy iloraz inteligencji ;)

spalanie zwlok jest lepszym rozwiazaniem niz ciagle rozbudowy cmentarzy. urna zajmuje zdecydowanie mniej miejsca.
a poziom inteligencji to chyba twoj jest niski skoro wierzysz we wszystkie bajki jakie ci opowiedza. idz lepeij do proboszcza i zapytaj dlaczego klamie... i wyludza w nieskonczonosc kase od wiezacych...

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
15 listopada 2014r. o 13:51
~ napisał(a): Gościu bredzisz jak potłuczony - spalenie swojego bliskiego to barbarzyństwo a nie humanitaryzm. A urnę z prochami i tak musisz pochować.
A jak zechcesz pochować w Kotlistkach to i tak za zgodą administratora cmentarza czyli proboszcza :D
PS
Nie wiem czy to przypadek, ale wszyscy antyklerykałowie mają niższy iloraz inteligencji ;)
ja mam IQ 120 a badania psychologiczne na 5 ty błażnie.zgadnij kto chodzi do kościoła ?(...)

Zmoderowano 15.11.2014 godz.13:54 - powód: złośliwości (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~G....k niezalogowany
15 listopada 2014r. o 14:17
Widać klucz-nick i patriotka z redakcji są :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza