Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
PUP doradzi jak i gdzie szukać pracy w Niemczech
~la verita niezalogowany
3 maja 2014r. o 18:21
~Anonim napisał(a): Pięknie, jeszcze trochę to zostaną w Polsce tylko biurwy i politycy :)

I pośrednicy żerujący na waszych delegacjach. A jeśli ktoś nie chce skorzystać z oferty, to przywiozą mu na miejsce pampersowców. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 maja 2014r. o 18:53
~ napisał(a): Gdyby wszyscy myśleli w ten sposób, to by się zastnawiali dlaczego jako podatnicy mają płacić za szkołę twoich dzieci.


edukacja tak, do pewnego stopnia, i równym dostępem, a później dorosły człowieku to juz sam daj coś z siebie

Zmoderowano 03.05.2014 godz.21:02 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9208
#panikaska nieaktywny
3 maja 2014r. o 19:46
Czy dotyczy to równiez pracy tylko na wakacje? :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zdemotywowany niezalogowany
3 maja 2014r. o 20:01
:/
Idź zapytaj
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
4 maja 2014r. o 0:03
~ napisał(a): Gdyby wszyscy myśleli w ten sposób, to by się zastnawiali dlaczego jako podatnicy mają płacić za szkołę twoich dzieci.

I słusznie.

Zmoderowano 04.05.2014 godz.11:59 - powód: topposting (moderator)

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 maja 2014r. o 0:58
A czy ktoś był na takim spotkaniu i faktycznie pomogli mu znaleźć pracę? Bo ja akurat byłabym zainteresowana, w Polsce nie mogę znaleźć pracy, nie mam doświadczenia ani znajomości, więc wszyscy mają mnie gdzieś.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 maja 2014r. o 9:41
~ napisał(a): Ty w tym czasie będziesz obsługiwać tamtejszych emerytów.

oj nie boj ty sie o mnie mam wieksze kwalifikacje niz praca na akord czy do opieki :D haha a ty zapierniczaj za najnizsza

Zmoderowano 04.05.2014 godz.11:59 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 maja 2014r. o 9:46
~Wasza Rada Miasta napisał(a): Źle zrozumiałeś intencje.
Nam chodzi o to aby nasze dzieci nie musiały wyjeżdżać.Aby tu były miejsca pracy .Aby tu mogli zakładać rodziny i budować domy.Polska bezpłatnie kształci młode pokolenie na potrzeby innych krajów.Chcemy abyście żyli wśród swoich i nie musieli uciekać .
Wiemy że młodzieży nie chodzi o wzbogacenie się , ale tu nie ma warunków nawet na przeżycie.

jakby podniesli place na korzystnych warunkach a nie za marne groszy zalkowicie zabronili umow smieciowych i wiecej byloby kontroli pracodawcow co do zatrudniania osob na czarno to napewno waruki byly by na tyle lepsze ze ludzie nie emigroali by za granice. Narazie jest tu wielka czarna dziura ktora sie poglebia. LUdzie wyjezdzaja i wyjezdzac beda jak cos sie w tej Polsce nie zmieni a narazie nic sie na to nie zapowiada zeby bylo cos lepiej. A ludzie godza sie na takie warunki placy najnizszej bo nei maja innego wyjscia albo robic za grosze albo umierac z glodu. Jakby Polska ograniczyla wizy dla Rumunii i Ukrainy wtedy napewno byloby tej pracy wiecej a jak narazie okazuje sie ze coraz wiecej Ukraincow zaczyna pracowac w Polsce a co za tym idzie nietety tych miejsce bedzie malalo.

Zmoderowano 04.05.2014 godz.12:00 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza