Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Wybory do PE

10557
#Preczzkomuna nieaktywny
21 maja 2014r. o 18:48
Im mniej ludzi pójdzie tym lepiej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
21 maja 2014r. o 22:57
ze znajomych 30-40 latkowie nie idą jak pytam na żadne wybory. prędzej starsi pójdą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 maja 2014r. o 23:30
~mir.ko napisał(a): ze znajomych 30-40 latkowie nie idą jak pytam na żadne wybory. prędzej starsi pójdą


Zmień znajomych bo to palanty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
22 maja 2014r. o 10:50
Pierwsze "szczury uciekają z tonącego okrętu"? Jeszcze przed wyborami?

Kutz: Żałuję, że zdecydowałem się kandydować

"Najgorsza kampania wyborcza dobiega końca. Żałuję, że zdecydowałem się na kandydowanie" - napisał na Facebooku Kazimierz Kutz. Rzeczywiście, tę kampanię zdominowały sprawy krajowe nie europejskie. Większe partie atakowały się nawzajem, a mniejsze, z kilkoma wyjątkami, wolały szokować niż przekonywać. Były to raczej przedbiegi przed przyszłorocznymi wyborami prezydenckimi i parlamentarnymi.

Jak zauważa 300polityka, "Kutz strzela w stopę Twojemu Ruchowi", z którego list startuje na Śląsku. Neguje bowiem w ten sposób kampanię swojego komitetu. Współgra to z ostatnim oświadczeniem Andrzej Celińskiego, jedynki TR na Mazowszu, który już dwa dni temu ogłosił koniec kampanii i przyznał, że nie zdobędzie mandatu.

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
22 maja 2014r. o 11:14
" Celem było, poprzez obniżenie frekwencji wyborczej, podważenie legitymizacji niepodległego państwa polskiego na forum międzynarodowym. Bojkot zakończył się fiaskiem"

z cytatu wynika, ze narod sie nie zmienil czy to malkontenci, demoktaryczna szlachta, socjalisci, czy tez zwykle chamy, wszyscy kochali bojkoty, no i dzis kochaja, jak i ja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~cwq niezalogowany
22 maja 2014r. o 13:03
ja ide napewno głosować na KNP, i zrobie co w mojej mocy zeby przekonac do tego choć kilku ludzi w tym moja rodzine
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
22 maja 2014r. o 20:58
Preczzkomuna napisał(a): (...)


Przekonałeś mnie Drogi Antykomunisto :) Z natury jestem komunistą , ale te gnoje z eurokołchozu , o których Korwin mówi komuniści , komunistami nie są , tylko zwyczajnymi złodziejami. Prawdziwi Komuniści cenią sobie prawdę i szanują życie, w każdej postaci. Ale jeśli tak samo postępują Prawicowcy, to mamy zbieżne cele i nie ma między nami różnic światopoglądowych. Od lat nie uczestniczę w tym cyrku, zwanym Wolnymi Wyborami , ale teraz pojawiło się światełko w tunelu. Jeśli Polska ma być krajem dla mądrych i szczęśliwych Ludzi , w co wierzę , to pierwsza rzecz jaka do zrobienia jest , uniezależnić Państwo od eurokołchozu. Ja komunista z natury, idę głosować na Nową Prawicę ... po raz pierwszy od .... dwunastu lat. A starą prawicę , lewicę i całą resztę " bandy czworga " wraz z niezależnymi ruchami :D ... olać należy.

Masz u mnie piwo , chłopie !! :)

Zmoderowano 22.05.2014 godz.21:14 - powód: usunięcie cytowanego offtopu (moderator)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 maja 2014r. o 21:13
~cwq napisał(a): ja ide napewno głosować na KNP, i zrobie co w mojej mocy zeby przekonac do tego choć kilku ludzi w tym moja rodzinę
mam nadzieję że stać cię będzie na utrzymanie tej rodziny,bo Polskę na takie zmiany nie stać,i żadna wściekłość na ten cały syf tego nie zmieni

Zmoderowano 22.05.2014 godz.21:15 - powód: błąd cytowania (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza