Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
BolecFORUM Nowy temat

Wybory do PE

~Ja niezalogowany
22 maja 2014r. o 21:19
Ruch Narodowy i przypominam o akcji burza !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10897
#Anonim10897 nieaktywny
22 maja 2014r. o 21:29
Czym zasłużyła się Nowa Prawica ,że tak łatwo Was omotała ?? Dajecie się złapać na lep słów i zwykłego aktorstwa politycznego :|
Nie można stosować przy wyborach zasady " Na bezrybiu i rak ryba"...to bardziej niż żałosne ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
22 maja 2014r. o 21:37
Mamy juz dość pracy dla zagranicznych pracodawców za marne grosze , ludzie ile można 50 % moich znajomych juz wyjechało a ja nie chce !!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 maja 2014r. o 21:51
Jak Polskę będzie stać to Jego też.Bez demagogii. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 maja 2014r. o 21:55
virgo napisał(a): Czym zasłużyła się Nowa Prawica ,że tak łatwo Was omotała ?? Dajecie się złapać na lep słów i zwykłego aktorstwa politycznego :|
Nie można stosować przy wyborach zasady " Na bezrybiu i rak ryba"...to bardziej niż żałosne ;(


Tak więc co proponujesz? Konkretnie poproszę!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10557
#Preczzkomuna nieaktywny
22 maja 2014r. o 22:02
Pannazdzieckiem napisał(a):
Przekonałeś mnie Drogi Antykomunisto :)


Cieszę się bardzo.

Virgo Nowa Prawica omotała nas tym czym inne partie nie zrobiły. Mówią prawdę. Chcą zniszczyć eurokołchoz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10897
#Anonim10897 nieaktywny
22 maja 2014r. o 22:12
~ napisał(a):

Tak więc co proponujesz? Konkretnie poproszę!


Mam swojego kandydata z partii , która ma jakieś możliwości i jakieś szanse w PE. Ale to mój punkt widzenia .Wybory do PE to nie gra w "komórki do wynajęcia" , choć nawet kandydatom przypominają grę...Im się nie można dziwić - gra o miliony ;) Warto zainwestować bo może się "wsad" wielokrotnie zwrócić :P

Nowa Prawica...to tylko puste słowa. Obiecanki BEZ SZANS na realizację :P Co do tej pory zrobili korzystnego dla gospodarki polskiej ? Przeciez mogli tu walczyć o to by nie stało się to co jest....


Dopisane 22.05.2014r. o godz. 22:12:

Preczzkomuna napisał(a):

Virgo Nowa Prawica omotała nas tym czym inne partie nie zrobiły. Mówią prawdę. Chcą zniszczyć eurokołchoz.


Czy mówienie , a więc słowa mogą zniszczyć "eurokołchoz" ??
Czy nie zdajesz sobie sprawy , jak łatwo jest zamknąć "buzię" nieposłusznym ??
Poza tym , napisałeś "mówią prawdę"....a więc wszystko pod publiczkę !! Populizm...jak mało potrzeba by manipulować...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 maja 2014r. o 22:27
Fakt, iż Korwin dopłaca do polityki już bardzo dobrze o nim świadczy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.