Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

badania w medycynie pracy

12035
#rutinoskorwin nieaktywny
14 maja 2014r. o 15:18
witam potrzebuje zrobić badania w medycynie pracy i chciałem się dowiedzieć ile się płaci za takie badania i gdzie takie badanie można wykonać. Badanie muszę zrobić do pracy na magazynie , nie ma tam żadnych przeciwwskazań i warunków szkodliwych dla zdrowia. Powinienem chyba dostać taki kwit od ręki ? Jak to wygląda w Bolesławcu i gdzie najlepiej polecacie żeby się udać ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xxx niezalogowany
14 maja 2014r. o 15:26
Ostatnio też robiłam i wygląda to tak Humed około 140 zł, na piaskowej około 80 zł, pan Zegarowski nie wiem, u doktora Czeczutki robiłam i zapłaciłam 70 zł, przyjmuje z tyłu za szkołą muzyczną. Tak dostaniesz kwit, że brak przeciwwskazań lub ze sa. Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12035
#rutinoskorwin nieaktywny
14 maja 2014r. o 15:33
~xxx napisał(a): Ostatnio też robiłam i wygląda to tak Humed około 140 zł, na piaskowej około 80 zł, pan Zegarowski nie wiem, u doktora Czeczutki robiłam i zapłaciłam 70 zł, przyjmuje z tyłu za szkołą muzyczną. Tak dostaniesz kwit, że brak przeciwwskazań lub ze sa. Pozdrawiam

O kurcze ! ja myślałem ze to będzie 50zł max :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 maja 2014r. o 15:37
Najtaniej tam znalazłam, moze zaplacisz mniej dowiedz sie, zaklad pracy powinien Ci zwrócić tylko wez rachunek

Zmoderowano 14.05.2014 godz.18:22 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12035
#rutinoskorwin nieaktywny
14 maja 2014r. o 16:13
tak tak wezme fakture to maja mi zwrócic kase ale dopiero przy wyplacie. Swoją drogą jestem zdrowym - młodym wysportowanym chłopakiem więc nie wiem po co mam jeszcze komus za to płacić?
Nic mi nie dolega więc po co takie badanie ? Kumpel mi kiedys opowiadał ze wszedł do lekaza a tam tylko mu kazali usiąść zadali kilka pytan czy jest zdrowy itd. Potem zmiezyli mu cisnienie i sprawdzili wzrok... To bylo wszystko !! zadnych badań mu nie robili , bo mierzenie cisnienia i sprawdzanie oczu to nie mozna nazwac badaniem. Takie badanie to kazdy moze sobie wykonac sam. Po co wiec takie badania ? Czysty bezsens jakis zebym dal sie frajerowac na kase jakiemus lekarzowi co nawet tak naprawde nie wykonuje zadnych badań. Co za chory kraj zeby wyłudzać od bezrobotnych kase za jakieś 'badanie':D Jakbym był stary i schorowany to ja rozumiem ze trzeba badac i leczyc takich ludzi. ALe ja jestem zdrowy i nigdy nie byłem u lekarza!!
A skąd ja mam wziąść niby na takie pseudo badanie pieniądze jak nie pracuje ? Człowiek chce zarobić sobie pieniądze uczciwie to mu jakieś opłaty wymyślacie na samym wstępie!! To jam sie zaporzyczyc zebym mi jakis pseudolekarz złodziej wystawil jakis kwit ?? Heheh jeden podpis jego kosztuje 140 zł ??? To są jakieś jaja:D Teraz nie mam wątpliwości ze trzeba głosować na Janusza Korwin- Mikke. :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~anonimus niezalogowany
14 maja 2014r. o 16:17
W Chumedzie miałam początkowo płacić 40 zł za samą rozmowę bez badań, ale kiedy lekarz zobaczył stanowisko pracy, wysłał mnie jeszcze do okulisty i na badanie krwi. Całość bodaj 120 zł. Tak samo miałam sama płacić i wziąć fakturę, żeby pracodawca oddał z wypłatą. Może Ci się uda tańszym kosztem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 maja 2014r. o 20:42
~xxx napisał(a): Ostatnio też robiłam i wygląda to tak Humed około 140 zł, na piaskowej około 80 zł, pan Zegarowski nie wiem, u doktora Czeczutki robiłam i zapłaciłam 70 zł, przyjmuje z tyłu za szkołą muzyczną. Tak dostaniesz kwit, że brak przeciwwskazań lub ze sa. Pozdrawiam
chyba doktor Zegarowski bierze mniej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ala niezalogowany
14 maja 2014r. o 22:39
Trudno powiedzieć, ile dr Zegarowski bierze, bo mi pracodawca płacił bez mego pośrednictwa, sam sie z nim rozliczał. Tyle że kolejka kosmiczna i pół dnia straciłam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.