Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nie zaprosili wójta
~ niezalogowany
26 lipca 2014r. o 20:16
~Ziutek napisał(a): Jutro zebranie Wiejskie !! Oj się będzie działo!!
NIC SIE NIE BEDZIE DZIALO !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ziutek niezalogowany
26 lipca 2014r. o 20:22
A co będzie tematem zebrania oprocz wiatraków
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ziutek niezalogowany
27 lipca 2014r. o 10:28
A kto sponsoruje puchar Dla Żonatych i Kawalerow na przyszla niedziele czyzby nasz kochany ++OJCIEC++SOŁTYS++
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Za wiatrakami i Panem co ich broni powyż niezalogowany
27 lipca 2014r. o 10:28
ciekawe, gdyby tak partia Kempy chciała wybudować wiatraki, czy też protestowałaby i nawiała innych do veto ? Dlaczego rząd i partie pani Kempy nie zajmą sie likwidacja działek ogrodniczych w miastach polskich ? To dopiero truciciele emitujące w dymie trujące dioksyny, które wszyscy musimy wdychać ?! Później to tylko rak pod różnymi schorzeniami w naszych organach? Tak zatrwazająca jest ilość ludzi chorujących na raka, astmę, alergie - to w duzej mierze przez wdychanie dymu. Gdyby pani Kępa poszła za taką akcją, to głosów miałaby wiele, bo tak wielu Polaków zmuszonych jest wdychać trucizny z działek. Działki to skupiska, każdego dnia palenie sie odbywa i smrodzenie, a politycy cóż - działkowicze to elektorat przecież !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ziutek niezalogowany
27 lipca 2014r. o 13:38
No to beda inwestycje we wiosce. Nowa Swietlica na zadupiu wioski. I plac zabaw na kartoflisku. Od czego sie doczekamy kaplica i mogila
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gacek niezalogowany
28 lipca 2014r. o 15:37
Do Ziutka - zazdrość zżera, że wy "starzy" gó...no zrobiliście przez tyle lat dla wioski. Żal tyłki ściska, że młodzi tak świetnie sobie radzą. Można? Można! W końcu coś się dzieje i to dobrego i dziękować tym młodym, że się w końcu wzięli za Krzyżową! Tak trzymajcie!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ziutek niezalogowany
28 lipca 2014r. o 20:16
Proszę mi nie wypominac mojego wieku:-) swoich kilka dekad mam ale do emerytow się jeszcze nie zaliczam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gacek niezalogowany
28 lipca 2014r. o 21:36
Panie Ziutku bez obrazy, naprawdę. Tylko nie rozumiem, dlaczego kiedy dzieje się coś naprawdę dobrego to wy wszystko krytykujecie?? Dobrze, że młodzi wzięli się do roboty i zaczęli robić coś dobrego dla wioski, która nie oszukujmy się - już dawno stanęła w miejscu i zamarła. A teraz w końcu jest jakaś nadzieja. Mamy radnego i sołtysa, którzy nic nie zdziałali i nadal nie zdziałają. Albo przeciw, albo wstrzymują się od głosu - wszystko przeciwko swoim bliskim, sąsiadom...Śmieszy mnie ich zachowanie i jestem pod wrażeniem działania tych młodych ludzi, którzy naprawdę chcą coś zmienić dla wszystkich - dla Pana również.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.