Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
W Handlówce głosują na prawicę!
~byly niezalogowany
23 maja 2014r. o 19:08
Takie wyniki świadczą o bardzo złej edukacji w tej placówce oświatowej????????????.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~byly niezalogowany
23 maja 2014r. o 19:09
Takie wyniki świadczą o bardzo złej edukacji w tej placówce oświatowej????????????.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zbychu niezalogowany
23 maja 2014r. o 19:54
On szczęśliwy,ze nie pali i nie pije a innych uzaleznia.Chyba za cos ci placa.I za cos odpowiadasz Pajacu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~? niezalogowany
23 maja 2014r. o 20:32
~Krystyna napisał(a): Najgorsza szkola w miescie .W rankingu szkol ponad gimniazjalnych.Pan dyrektor nie zajmuje się poziomem nauczania tylko polityka.Nie doszly PREZYDENT.Improwizuje oszukuje uczniów i nauczycieli.Codzienie z toalet sprzątaczki wynasza puszki po piwie i butelki po szampanie.Zajmij się człowieku szkola a nie polityka.


Kryha,tzn. że w kiblu uczniowie sączą piwo a grono szampany. :| A Wy sprzątaczki ,jak Wam tam?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zocha niezalogowany
23 maja 2014r. o 20:47
Z pensji mamy 1650, z butelek ,puszek dodatkowe 2 stówki ,wiec jak na Bolesławiec,da się żyć.I nobilitacja,gdzie pracujesz ?,w Handlófce
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~uczeń niezalogowany
23 maja 2014r. o 21:46
hahahha dobrze że w klasie głosowali na mnie ;D :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~PATRIOTA niezalogowany
23 maja 2014r. o 22:33
jak młode pokolenie moze glosowac na PIS? Wyjasnicie mi to?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Papuga niezalogowany
23 maja 2014r. o 22:53
~PATRIOTA napisał(a): jak młode pokolenie moze glosowac na PIS? Wyjasnicie mi to?


Też zachodzę w głowę, odkąd przeczytałam tą informację :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.