Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Leczenie niepłodności

3068
#oolo nieaktywny
24 maja 2014r. o 10:59
witam, od roku staramy się nieskutecznie o dziecko :( nie jesteśmy już młodzikami, mamy już od 33-36 lat, szukamy dobrego lekarza, który by nami by się zajął, poradził jakie konkretne kroki mamy robić dalej!!! ja biorę leki na padaczkę, bez których nie mogę funkcjonować :(
czy ktoś orientuje się czy badanie niedrożności jajowodów można wykonać u nas gdzieś w pobliżu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mariola niezalogowany
24 maja 2014r. o 11:14
DR M.Bartkowiak w Szpital LUBAN


Zmoderowano 24.05.2014 godz.13:26 - powód: błędne i zbędne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
24 maja 2014r. o 11:34
Drożność jajowodów zrobią Ci w bolesławieckim szpitalu. Bolesławieckich lekarzy nie znam, ja chodziłam państwowo do szpitala gdzie "podpowiadałam" jakie badania chciałabym zrobić, a w międzyczasie jeździłam do prywatnej kliniki we Wrocławiu ;) (Invimed, dr Gizler) Powodzenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 maja 2014r. o 11:40
W boleslawieckim szpitalu to ci w problemie z zajsciem w ciaze nie pomoga. Ja chodzilam to mi dali tylko skierowanie na prolaktyne i glukoze a pozniej castagnus. No sorry ale co to za leczenie. Ja mam lekarzowi podpowiadac co bym chciala miec zrobione? Chyba on powinnien wiedziec co ma robic.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~katrina niezalogowany
24 maja 2014r. o 20:10
proponuje doktora jastrzebskiego z lubania mi pomugł bo też nie mogłam zajsc w ciaze ale udało sie:) teraz mam sliczna i zdrowa 4 latke:)ps. staramy sie zo drugiego dzidziusia i wiem ze doktor zrobi wszystko co w jego mocy zeby nam sie znowu udało:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 maja 2014r. o 22:35
W Łodzi prywatna klinika,tylko badania są drogie,ale warto było.U nas mowili,że nie zajdę w ciąże,jeżdżiłam też do Wrocławia i to samo mówili.Dopiero w Łodzi profesor podjął odpowiednie leczenie i mam upragnionego synka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 maja 2014r. o 23:14
~ napisał(a): W Łodzi prywatna klinika,tylko badania są drogie,ale warto było.U nas mowili,że nie zajdę w ciąże,jeżdżiłam też do Wrocławia i to samo mówili.Dopiero w Łodzi profesor podjął odpowiednie leczenie i mam upragnionego synka.
Tak Lodz i Bialystok ,gwarancja na 100%.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 maja 2014r. o 0:19
polecam dr.Kowalczyka fakt ze to aż poznań i wizyty tez nie sa tanie ale nam pomógł...szpital w którym jest ordynatorem specjalizuje sie w leczeniu niepłodności!!!!polecam

Zmoderowano 25.05.2014 godz.10:04 - powód: caps lock (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.