Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Leczenie niepłodności

1799
#koehl nieaktywny
25 maja 2014r. o 8:34
(...)!

Zmoderowano 25.05.2014 godz.10:04 - powód: chamska wypowiedź (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ab niezalogowany
25 maja 2014r. o 11:58
witam.ja też myślałam że znajdę kogoś bolesławcu ale sama ginekoloszka kazała mi jechać do poznania do dr.pawelczyczyka albo wrocław dr.gizler .do tego w poznaniu się umowilam ale czekałam na wizytę 7mc.więc międzyczasie chodziłam do wrocławia dr.gizler.długo się staramy.(10lat)i udało mi się we wrocku u dr.gizlera choć to szczęście krociotko trwało.hsg robiłam we wrocku.ja też mam 33a moj35lat.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~O.N.A niezalogowany
25 maja 2014r. o 13:59
~ab napisał(a): witam.ja też myślałam że znajdę kogoś bolesławcu ale sama ginekoloszka kazała mi jechać do poznania do dr.pawelczyczyka albo wrocław dr.gizler .do tego w poznaniu się umowilam ale czekałam na wizytę 7mc.więc międzyczasie chodziłam do wrocławia dr.gizler.długo się staramy.(10lat)i udało mi się we wrocku u dr.gizlera choć to szczęście krociotko trwało.hsg robiłam we wrocku.ja też mam 33a moj35lat.


Opłaca sie czekać do dr.pawelczyka....poczytaj opinie o nim....nam pomógł....dla mnie jest wielkim człowiekiem i Profesorem z takim podejsciem jakim jeszcze sie nie spotkałam,a uwierz miałam to ieszczeście paru spotkac....przyjmuje do 1-2 w nocy,w poczekalni siedziałam potirytowana ze moja wizyta sie przesuneła o ponad 2 godz.ale jak tylko zamknełam za soba dzrzwi nie było mowy o pośpiechu mimo b.późnej godziny(podejrzewam ze gdybym nie przyjechała tyle kilometrów to może i bym wyszła,poźniej dziekowałam ze tam zostałam)zbadał mnie,wypytał,wytłumaczył na czym i jak bedzie wygladało leczeie.Codziennie jak patrze na moja córke dziekuje Pai doktor ze mnie do Niego wysłała....Jej też dziekuje :) Pozdrawiami życze powodzenia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~DO KOEHL niezalogowany
25 maja 2014r. o 14:01
koehl napisał(a): (...)!Zmoderowano 25.05.2014 godz.10:04 - powód: chamska wypowiedź (moderator)


widzisz takie mądrości piszesz ze nie chca tego wyświetlać heheheheheheheheheh
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~diana niezalogowany
25 maja 2014r. o 20:53
witam,ja jezdzilam ponad pol roku do Wrocka (Invimed). Bralam zastrzyki,hormony... kosztowalo nas to ok.7tys.zł;/ po jakims czasie pojechalam do dr.Marczaka z Żagania (przyjmuje tez w Bogatyni). Odstawil mnie od lekow a we Wrocku nie bylo nawet mowy o tym. Po 2msc.zaszlam w ciaze i teraz mam sliczna 5miesieczna còrke;-) Polecam ;-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Domator38 niezalogowany
4 marca 2016r. o 13:05
Ze zdrowiem zawsze trzeba obchodzić się ostrożnie. Najgorsze, co można zrobić, to przestać o siebie dbać. Na przykład w przypadku mężczyzn łagodny przerost prostaty nie stanowi bezpośredniego zagrożenia dla życia, jednak w przypadku przejścia w formę złośliwą i pojawienia się przerzutów przeżywalność utrzymuje się na poziomie 56%. Na mnie te dane zrobiły bardzo duże wrażenie. Warto skorzystać z takich miejsc jak zdrowegeny.pl i przebadać się pod kątem predyspozycji do wystąpienie nowotworu prostaty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~~ niezalogowany
14 marca 2016r. o 15:04
Dr Polak we Wrocławiu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tosia93 niezalogowany
4 kwietnia 2016r. o 17:00
Dlatego warto się cyklicznie badać. To podstawa zdrowego życia. Warto poczytać więcej na ten temat w specjalnych miejscach ku temu przeznaczonych, jak na przykład http://www.forumonkologiczne.pl/dzial/nowotwory-kobiece/80/1.html Mając odpowiednią wiedzę, będzie mogło się zapobiec tragedii.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza