Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Wojciech Jaruzelski nie żyje

~;] niezalogowany
26 maja 2014r. o 0:23
alter napisał(a):



Mam już kilka teorii, które w najbliższym czasie zweryfikuję :)



Czyli jesteś również zwolennikiem teorii spiskowych, jak Pannazdzieckiem.


:D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
26 maja 2014r. o 0:25
~; napisał(a): ]
Czyli jesteś również zwolennikiem teorii spiskowych, jak Pannazdzieckiem.


Przestań smrodzić trollu!

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~;] niezalogowany
26 maja 2014r. o 0:27
alter napisał(a):
~; napisał(a): ]
Czyli jesteś również zwolennikiem teorii spiskowych, jak Pannazdzieckiem.


Przestań smrodzić trollu!



Na tym portalu smrodzisz Ty, trollu - alterze! :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12245
#GeorgeOrwell nieaktywny
26 maja 2014r. o 0:44
~Iza napisał(a): .

A jak bolszewicy stali u bram, to kto nam zajechał Zaolzie? Zielone ludziki? Czesi jako pierwsi wykorzystali sytuację w 1920 roku. Jak pisać, Misiu, to do końca.
:)


Słoneczko, oczywiście to też prawda,chodziło mi o to że Czesi pamiętają nam nie tylko najazd na Czechosłowację ale i zajęcie Zaolzia

do altera ,nie wiesz kim jestem? myślałem że wiesz ?,ruskim agentem w walonkach ,wykształcenie :specjalista produkcji matrioszek:)

&#8222;Jeśli nie dostrzegasz swojego zniewolenia, znaczy to tyle ze masz dusze niewolnika&#8221;
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
26 maja 2014r. o 0:47
GeorgeOrwell napisał(a):
do altera ,nie wiesz kim jestem? myślałem że wiesz ?,ruskim agentem w walonkach


ku temu się właśnie skłaniam :) Bo mentalność zindoktrynowanego kretyńskiego ruska z daleka rozpoznam :P

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12245
#GeorgeOrwell nieaktywny
26 maja 2014r. o 0:59
alter napisał(a): [

ku temu się właśnie skłaniam :) Bo mentalność zindoktrynowanego kretyńskiego ruska z daleka rozpoznam :P


nie robią na mnie wrażenia Twoje epitety i chamskie insynuacje wobec mojej osoby,dla mnie to oznaka słabości,braku argumentów i miałkości intelektualnej

&#8222;Jeśli nie dostrzegasz swojego zniewolenia, znaczy to tyle ze masz dusze niewolnika&#8221;
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
26 maja 2014r. o 1:05
GeorgeOrwell napisał(a):
nie robią na mnie wrażenia Twoje epitety i chamskie insynuacje wobec mojej osoby,dla mnie to oznaka słabości,braku argumentów i miałkości intelektualnej


Dostałeś to na co zasłużyłeś. Leżysz na deskach i płaczesz z powodu epitetów? Płacz-płacz dalej, bo twoja argumentacja to "kopiuj-wklej" :D

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~prosty człowiek niezalogowany
26 maja 2014r. o 8:07
alter napisał(a): [Dostałeś to na co zasłużyłeś. Leżysz na deskach i płaczesz z powodu epitetów? Płacz-płacz dalej, bo twoja argumentacja to "kopiuj-wklej" :D


I to pisze płaczek, który wyprasza u moda usunięcie krytcznych postów odnośnie naniczymsięnieznającego altera.

Klawiaturowy pozer ze sztucznym uśmieszkiem na mordce, a w rzeczywistości bojaźliwa płaczka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo