Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Zdrowe i dobre jedzenie

14505
DP
25 września 2016r. o 13:00
~klucznick napisał(a):
DP napisał(a):
~klucznick napisał(a):
DP napisał(a): Zdrowo jeść powiadacie
żaden certyfikat nie da gwarancji
wiem co jem - tylko z własnego ogrodu :) :) :)
cześc kacza mamo co dziś smacznego gotujesz?


zapiekanka ziemniaczana z mleczkiem kokosowym i curry ;)
no no muszę przyznać że będzie pysznie :) ja niestety dziś tylko kurczak-nie ma czasu stać przy garach,smacznego :)


dzięki wzajemnie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
25 września 2016r. o 15:40
a ja dzisiaj rano skończyłem przygotowywać bigos a teraz coś mnie naszło i zamarynowałem płaty dorsza...

za pół godzinki w folię i myk do piekarnika ...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
25 września 2016r. o 15:45
falco napisał(a): a ja dzisiaj rano skończyłem przygotowywać bigos a teraz coś mnie naszło i zamarynowałem płaty dorsza...

za pół godzinki w folię i myk do piekarnika ...


to smacznego ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
25 września 2016r. o 15:51
a ty panie oprócz pisania pierdół?
na robionego w ten sposób dorsza czy pstrąga , nikt z zajadających się tymi rybami nie narzekał ...

ps . dzisiaj też będzie agitka na ten kicz? :D


Dopisane 25.09.2016r. o godz. 15:51:

DP napisał(a):
falco napisał(a): a ja dzisiaj rano skończyłem przygotowywać bigos a teraz coś mnie naszło i zamarynowałem płaty dorsza...

za pół godzinki w folię i myk do piekarnika ...


to smacznego ;)


a z tym to muszę poczekać :)
zawsze zostawiam rybę na ponad pół godzinki by zdążyła ''przejść '' ziołami :)
ale dzięki :)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1906
#MJ nieaktywny
26 września 2016r. o 10:52
Przebrnęłam właśnie przez 13 stron kloaki i nadal nie wiem gdzie można kupić coś zdrowego i smacznego. Ehhhhh, a taki temat ciekawy i na czasie, zwłaszcza, że szykuje się nalot bardzo niezdrowej żywności z Kanady.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucznick niezalogowany
26 września 2016r. o 11:00
MJ napisał(a): Przebrnęłam właśnie przez 13 stron kloaki i nadal nie wiem gdzie można kupić coś zdrowego i smacznego. Ehhhhh, a taki temat ciekawy i na czasie, zwłaszcza, że szykuje się nalot bardzo niezdrowej żywności z Kanady.
co cię interesuje,swojskie wyroby mięsne łącznie ze swojskim smalcem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 września 2016r. o 14:35
A ja mam pytanie? Czy ktoś kupował świnie w gospodarstwie w Tomaszowie? Czasem ci Państwo stoją na stoisku na Manhatanie. Ciekawa jestem czy świnki nie są takie szybko pasione na jakiejś paskudnej paszy, bo takie mięso jest galaretowate i tłuste, a nie o takie mi chodzi. Wie ktoś?
A może gdzieś indziej można kupić dobre świnki wraz z ubojem (bo u siebie nie mam warunków) lub półtusze?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucznick niezalogowany
26 września 2016r. o 14:38
~ napisał(a): A ja mam pytanie? Czy ktoś kupował świnie w gospodarstwie w Tomaszowie? Czasem ci Państwo stoją na stoisku na Manhatanie. Ciekawa jestem czy świnki nie są takie szybko pasione na jakiejś paskudnej paszy, bo takie mięso jest galaretowate i tłuste, a nie o takie mi chodzi. Wie ktoś?
A może gdzieś indziej można kupić dobre świnki wraz z ubojem (bo u siebie nie mam warunków) lub półtusze?
jeżeli jest tłuste tj dobrze chodowana,jeżeli jest mięsista to pasza i szczepionki na szybki wzrost mięsni :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.