Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
BolecNalepka dla każdego
~egerszege niezalogowany
3 lipca 2014r. o 21:33
tylko jedna fota? az takie zainteresowanie? ja, przepraszam, dziekuje....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
3 lipca 2014r. o 21:50
~egerszege napisał(a): tylko jedna fota? az takie zainteresowanie? ja, przepraszam, dziekuje....


mamy wiecej fot :) i kolejne nalepki wysylamy, ale tylko chetnym ;) dziekuje za podziekowanie :)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bombonier niezalogowany
4 lipca 2014r. o 2:36
Ale wstyd mieć coś takiego na lapku :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
4 lipca 2014r. o 9:30
~Bombonier napisał(a): Ale wstyd mieć coś takiego na lapku :P


Raczej ktos, kto ma cos takiego na lapku moze byc z tego dumny :) Chociazby z tego powodu, ze nie jest anonimowym hejterem :)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kajtek niezalogowany
4 lipca 2014r. o 10:43
emem napisał(a):
~Bombonier napisał(a):


Marcin,
nie dość, że "odgrzewasz" temat, to jeszcze tekst niezbyt odpowiada tytułowi.
Jako anonimowy hejter poproszę o wysłanie "naklejki dla każdego" na mój adres domowy ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
4 lipca 2014r. o 11:09
Jezeli chcesz otrzymac BolecNalepke wyslij swoj adres mailem - instrukcja w tresci informacji.

Pozdr,
emem

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kajtek niezalogowany
4 lipca 2014r. o 11:16
OK.
Miłego :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~anonimowy niezalogowany
4 lipca 2014r. o 14:44
Jeżeli e mailem wyśle wam mój adres aby dostać naklejkę to już nie będę anonimowy.jaki to ma sens.udział w dyskusjach zawsze był anonimowy.będziecie mieli mojego maila adres imię i nazwisko czyli wszystko nakleje naklejke na auto to jeszcze będziecie wiedzieli jak wyglądam jakie mam auto gdzie jeżdze i z kim,i to ma być anonimowość.to chyba jakiś żart.tj inwigilacja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.