Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Czy Piotr Roman pozostanie na stanowisku?

~CZAS NA ZMIANY niezalogowany
23 października 2014r. o 15:09
~ napisał(a): Choć nie jest to prezydent z "mojej bajki" to uważam, że na 100% zostanie wybrany ponownie a to z braku mocnych rywali. Ci panowie co zgłosili się do wyborów są najwyżej "przystawkami" ( uprawiającymi tylko marketing polityczny - jak to jeden z nich napisał) bez większych szans wyborczych. A szkoda. bo można by "przewietrzyć" nieco Ratusz.


Dlaczego nie zgłosiłeś swojej kandydatury posiadając tak analityczny umysł? Nikt nie jest z twojej bajki chyba że"lisek chytrusek"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 października 2014r. o 15:27
Odpowiem Ci tak dobry człowieku.
Nie zgłosiłem swojej kandydatury bo nie mam ani odpowiednich kwalifikacji, ani doświadczenia ( poza życiowym) aby ubiegać się o stanowisko burmistrza/prezydenta 38 tysięcznego miasta.

Zmoderowano 23.10.2014 godz.19:23 - powód: zbędne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mieczysław niezalogowany
23 października 2014r. o 16:45
Oczywiście że Piotr Roman nadal będzie Prezydentem miasta ponieważ nie ma aktualnie żadnego wystarczająco mocnego kontrkandydata. Poza tym okres jego pracy na tym stanowisk to czas najbardziej widocznego postępu w rozwoju miasta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 października 2014r. o 16:58
~Mieczysław napisał(a): Oczywiście że Piotr Roman nadal będzie Prezydentem miasta ponieważ nie ma aktualnie żadnego wystarczająco mocnego kontrkandydata. Poza tym okres jego pracy na tym stanowisk to czas najbardziej widocznego postępu w rozwoju miasta.


zobacz temat :inwestycyjny boom zśrodków UE- natym portalu!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 października 2014r. o 17:01
Wolę wyjrzeć przez okno lub spacer przez miasto. Wszystko widać. :P

Zmoderowano 23.10.2014 godz.19:23 - powód: zbędne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Paweł niezalogowany
23 października 2014r. o 19:56
~ napisał(a):
Odpowiem Ci tak dobry człowieku.
Nie zgłosiłem swojej kandydatury bo nie mam ani odpowiednich kwalifikacji, ani doświadczenia ( poza życiowym) aby ubiegać się o stanowisko burmistrza/prezydenta 38 tysięcznego miasta. Zmoderowano 23.10.2014 godz.19:23 - powód: zbędne cytowanie (moderator)
To prawda Roman się zfilcował.Ciekawy jestem czy będzie uczył w szkole , bo w tej chwili jest w delegacji?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~0b. niezalogowany
23 października 2014r. o 21:08
~ napisał(a):
Wolę wyjrzeć przez okno lub spacer przez miasto. Wszystko widać. :P Zmoderowano 23.10.2014 godz.19:23 - powód: zbędne cytowanie (moderator)


Zobacz na tym portalu materiał i dyskusję-"Inwestycyjny boom z środków UE w Bolesławcu"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 października 2014r. o 21:34
Sam sobie zobacz. Ja myślę samodzielnie i na żadne polityczne "plewy" się nie nabieram. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza