Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Czy Piotr Roman pozostanie na stanowisku?

~żłobek nie potrzebny od zaraz... niezalogowany
18 września 2014r. o 22:30
a gdzie są żłobki????????? Chociaż jeden!

Wystarczy chcieć.... - środki z UE na ten cel są i to nie małe, ale po co... przecież 16 miejsc w Bolesławieckim żłobeczku rocznie to w zupełności wystarczy przy 350 urodzeniach na rok ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~belami niezalogowany
23 października 2014r. o 9:26
roman i jego klika powinni trafić do paki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 października 2014r. o 9:31
~belami napisał(a): roman i jego klika powinni trafić do paki


wszyscy trzesa dupami, dlatego zeżra nawet własne g.wno, żeby przetrwać - chołota .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 października 2014r. o 10:18
~xyz napisał(a):
~arek napisał(a): Piotr Roman pozostanie na stanowisku prezydenta Miasta jeśli tylko będzie chciał i wystartuje w wyborach.


A ja mam ogromną nadzieję, ze NIE POZOSTANIE :]


ja też
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~podatnik niezalogowany
23 października 2014r. o 12:38
do kryminału zakupczyńca

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 października 2014r. o 14:17
oby wpadł od koryta już, juz sie nażarł nic nie zrobił, teraz won na taczce gnoju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~inka niezalogowany
23 października 2014r. o 14:39
Mam nadzieję ,że czas "Romana " się skończył.
Nasze miasto umiera ,sami emeryci a młodzi nie mają perspektyw.
Praca w marketach za 1000 zł na śmieciowych umowach ,a własnej działalności nie ma co zakładać bo ludzie nie mają kasy to i zarobić nie dadzą ,więc człowiek się tylko w długi wpędzi .
Wystarczy pójść w rynek ,który kiedyś tętnił życiem ,teraz nawet nie ma kto spacerować po tej pięknej kostce bo ludzie wyprowadzają się z tego z zniszczonego miasta przez układy ,układziki i kolesiostwo .
z całego serca życzę Panu Romanowi PRZEGRANEJ w wyborach . :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 października 2014r. o 14:44
Choć nie jest to prezydent z "mojej bajki" to uważam, że na 100% zostanie wybrany ponownie a to z braku mocnych rywali. Ci panowie co zgłosili się do wyborów są najwyżej "przystawkami" ( uprawiającymi tylko marketing polityczny - jak to jeden z nich napisał) bez większych szans wyborczych. A szkoda. bo można by "przewietrzyć" nieco Ratusz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
REKLAMAMrowka zaprasza