Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Czy Piotr Roman pozostanie na stanowisku?

1
emem
18 lipca 2014r. o 9:03
~kajtek napisał(a):
jegomosc napisał(a): Warto też pamiętać, że zmiana prezydenta ... oznacza początek powolnych (albo i szybkich) zmian ...


Jesteś pewien, że na lepsze ?
Bo chyba to stanowi meritum sprawy, a nie przynależność ? ;)


Kto nie ryzykuje ten nie wygrywa.
Ja jestem pewien :)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kajtek niezalogowany
18 lipca 2014r. o 9:12
emem napisał(a): Ja jestem pewien :)


A ja nie wiedziałem, że jegomość posiada "rzecznika" ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
18 lipca 2014r. o 9:21
~kajtek napisał(a):
jegomosc napisał(a): Warto też pamiętać, że zmiana prezydenta ... oznacza początek powolnych (albo i szybkich) zmian ...


Jesteś pewien, że na lepsze ?
Bo chyba to stanowi meritum sprawy, a nie przynależność ? ;)


I mam nadzieję, że właśnie to stanie się głównym kryterium oceny danej osoby… a nie przynależność:)

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 lipca 2014r. o 13:22
Piotr Roman zatrudnia najwięcej ludzi w Bolesławcu.Oni w raz z rodzinami plus emeryci dają mu głosy.
Starsi nie kumają że to przez Romana młodzi uciekają z Bolca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pracy pelno az glowA boli niezalogowany
31 lipca 2014r. o 13:36
~ferdek napisał(a): Pracy jest do cholery tylko robić nie ma komu!
tak bardzo duzo kupa godzin do wyrobienia traktuja cie jak parobka w kolchozie i do tego 1200 na reke a rachunki i 2 dzieci napewno wystarczy Sam se ciulu pracuj z taka zaplata i szacunkiem!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 lipca 2014r. o 13:44
gdzie ta praca jest ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 lipca 2014r. o 15:58
emem napisał(a): Kto nie ryzykuje ten nie wygrywa.
Ja jestem pewien :)

Słusznie napisane.. kropla drąży skałę,a skała licha i starawa, efekty niebawem :>

Zmoderowano 31.07.2014 godz.18:41 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 lipca 2014r. o 17:50
~pracy pelno az glowA boli napisał(a): tak bardzo duzo kupa godzin do wyrobienia traktuja cie jak parobka w kolchozie i do tego 1200 na reke a rachunki i 2 dzieci napewno wystarczy Sam se ciulu pracuj z taka zaplata i szacunkiem!


A ty se ciulu szperaj po śmietnikach jak ci tak wygodniej. :P

Zmoderowano 31.07.2014 godz.18:41 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.