Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dlaczego robisz ze mnie wroga?
~qwerty niezalogowany
17 lipca 2014r. o 13:25
"Po pierwsze – zdobywanie władzy w demokratycznym kraju polega na zdobywaniu poparcia społecznego (aż do zebrania większości). Później to poparcie weryfikują wybory. "

Teraz negujesz politykę naszego Państwa ws. Ukrainy. Tam odbyło się to w inny sposób i masz Rząd to poparł. Więc analogicznie u nas może być podobnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11222
#Amnesty nieaktywny
17 lipca 2014r. o 13:48
jegomosc napisał(a): , że rozmawiałem z jednym z organizatorów o wypożyczeniu sprzętu, ale poradzili sobie… jakoś:)


to biedny kraj i biedne społeczeństwo - po prostu byłeś za drogi ;)

Zmoderowano 17.07.2014 godz.21:13 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
17 lipca 2014r. o 14:11
Jakość kosztuje, bylejakość zawsze tańsza:)

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mateusz Dawid Szczepaniak niezalogowany
17 lipca 2014r. o 15:31
Panie Krzemiński...
Manipulacja jak zawsze, ale czego można się po was spodziewać, przecież obowiązują was "lokalne układziki".
Proszę tylko aby Pan nie kłamał...
To nie jest wiele, naprawdę.
Bezczelnie kłamie Pan, że uważamy "wszystkich myślących inaczej za wrogów"(wcześniem pisał Pan, że chcemy mordować wrogów czy coś takiego...)
Bezczelność niestety.
Wszystkich myślących inaczej zatem zapraszam oficjalnie na spotkanie Narodowego Bolesławca jutro jak i w każdy piątek o godzinie 19:00 w salce kościelnej przy Kościele pw Cyryla i Metodego na ul. łasickiej.
Nie prawdą jest również, że prosił Pana "jeden z organizatorów" o wypożyczeniu sprzętu nagłaśniającego,
jedynym organizatorem byłem ja i nie rozmawiał o tym z Panem, nigdy z Panem nie rozmawiałem i jakoś mnie do tego nie ciągnie,
do Pańskiego sprzętu również.
PS. Pamiętam jak pisał Pan kiedyś na fb o człowieku, który w Bolesławcu nosi swastykę na ramieniu, ten artykuł ma tyle wspólnego z prawdą co swastyka z falangą.
Pozdrawiam i proszę pomyśleć o profesjonalnym dziennikarstwie, jak już coś robicie to róbcie to profesjonalnie.
Czołem Wielkiej Polsce!
niżej podaje linki do nagrania z protestu aby każdy sam mógł ocenić i podaję również wywiad ze mną na portalu wboleslawcu.pl
troszku merytoryki, polecam


http://wboleslawcu.pl/zdj%C4%99cia/czo%C5%82em-wielkiej-polsce-jeste%C5%9Bmy-nacjonalistami
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Alufelga niezalogowany
17 lipca 2014r. o 15:46
Mateusz Dawid Szczepaniak- brawo!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11564
#wilczek nieaktywny
17 lipca 2014r. o 16:02
skłamałbym gdybym stwierdził że czytałem wszystkie wypowiedzi i Krzyśka artykuł gdyż było to tak nudne że oczy mi się zaczęły zamykać, wybaczcie głupota tak na mnie działa że robię się senny.

Chciałem jednak zauważyć iż cywilizowani ludzie nie potrzebują, krzyczeć, używać wulgaryzmów itd by przekazać społeczeństwu swoje idee i poglądy. Kilka lat żyje już na tym świecie i od kiedy tylko pamiętam a dość sporo pamiętam antyrządowe protesty głównie opierały się na wyzywaniu, wykrzykiwaniu i skandowaniu pewnych haseł. Były nic nie warte, nic nie wnosiły i do niczego nie prowadziły.

Proponuje zrobić coś co przyniesie jakieś skutki a nie powtarzać błędy poprzedników. Troszkę inwencji twórczej by się przydało.

Co do Krzysia to nie rozumiem po co piszesz o takich rzeczach, o rzeczach które są żałosne. Potrafisz napisać dobry, ciekawy artykuł więc pisz o rzeczach ciekawych a nie o takich które i tak większość społeczeństwa ma za przeproszeniem gdzieś.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 lipca 2014r. o 16:08
Podpisuje się pod tym.Dobrze napisałeś.
Taki przemarsz to jak zabawa chłopców w wojnę*naliczyłam tam aż 2 dziewcznzy hmm,ciekawe czemu???),tak to wyglądało.Mówicie wiele rzeczy,które mają sens,jednak macie atakujący i budzący strach sposób bycia.Jak znacie historię to wiecie,że bazowanie na wywoływaniu strachu jeszcze nikt nic dobrego nie zbudował.


Zmoderowano 17.07.2014 godz.21:18 - powód: błędne oraz zbędne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kamil27 niezalogowany
17 lipca 2014r. o 17:16
Ciesze się ze na zawsze opuszczam ta patologiczna miescine,ze nie będę musial mieć do czynienia z tym prymitywem,ktory mnie na codzien tu otacza.Przyrosnieci do stolkow urzędnicy nie znający swoich kompetencji.Prymitywni wodzowie,ktorzy markują jakas dzialalnosc,ktora nikomu do niczego nie jest potrzebna.To Swieto Ceramiki,organizowane po to ,żeby wodzowie mogli zaistnieć.Ile to oni robia i jak wielkie maja osiagniecia.To tylko pic i więcej nic.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza