Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Wspólnie, by się nie nudzić i coś fajnego przeżyć...

~ niezalogowany
30 lipca 2014r. o 19:00
Hej!
Napiszę prosto z mostu :)
Czy któraś z BOLECNAUTEK miałaby ochotę po prostu spotkać się, poznać i może zacząć robić "coś" wspólnie. Mam na myśli wspólne spacery, jazdę na rowerze. Może wspólnie odkryjemy pasje, rozwiniemy zainteresowania. W razie potrzeby służę rozmową, dobrym słowem, wsparciem, w razie chandry wspólne zakupy, doradzanie ;) Po prostu oferuję nową przyjaźń dla kobiet, które czują się samotne, nie mają pomysłu na spędzanie wolnego czasu, a nie chcą go tracić na siedzeniu w domu :/ Ja mam 27 lat i chętnie zapraszam do rozmowy na GG: 51261571
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Gaba niezalogowany
30 lipca 2014r. o 21:43
Myślę o kimś podobnym, ale lat powinien mieć co najmniej dwa razy tyle:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Johoho niezalogowany
31 lipca 2014r. o 8:49
~Gaba napisał(a): Myślę o kimś podobnym, ale lat powinien mieć co najmniej dwa razy tyle:)


Wiek może i ważny, ale nie najważniejszy :) Może okaże się, że pasje i dusze tak samo młode :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11136
#twisted87 nieaktywny
31 lipca 2014r. o 16:49
Fajny pomysł, mam nadzieję, że ktoś się odezwie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 lipca 2014r. o 18:36
wątpię :]
ludzie są nieufni
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Gaba niezalogowany
31 lipca 2014r. o 20:04
~Johoho napisał(a):
~Gaba napisał(a): Myślę o kimś podobnym, ale lat powinien mieć co najmniej dwa razy tyle:)


Wiek może i ważny, ale nie najważniejszy :) Może okaże się, że pasje i dusze tak samo młode :)


Pewnie, że wiek nie najważniejszy :), jednak dobrze wiedzieć z kim idziesz na spacer, zanim się poznacie i zaakceptujecie.
Dusza oczywiście lat nie ma, jest zawsze młoda i wspaniała :), natomiast ciało, tak jak ubranie się starzeje, niszczy i warto wiedzieć, z kim rozmawiasz, żebyś się nie zdziwił podczas spotkania ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 sierpnia 2014r. o 9:44
Może wyznaczyć ogólnie dostępne miejsce spotkań dla ludzi bez zobowiązań, albo założyć klub singli ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 sierpnia 2014r. o 17:24
~ napisał(a): Może wyznaczyć ogólnie dostępne miejsce spotkań dla ludzi bez zobowiązań, albo założyć klub singli ?



Chodzi o spotkania tylko i wyłącznie w celu wspólnego spędzania czasu przy spacerach, na rowerze, zakupach, plotkach itd... Nie chodzi o żadne spotkania bez zobowiązań
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego